Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Falunapon szeretnék keresni...

Falunapon szeretnék keresni egy kis pénzt, szerintetek mivel kéne?

Figyelt kérdés
Lesz a közelemben egy falunap, és ott szeretnék keresni egy kis pénzt, egy barátom is ezt csinálta pár évvel ezelött de ő arc festést csinált gyerekeknek. De én nem tudom mit tudnék csinálni, mert jó a kézügyességem de pl arcot nem mernék festeni, jó sütiket tudok sütni, de nem tudom azt adhatnék e el ott, én még a szappan készítésre gondoltam, de nem tudom mennyien vennének. Valami jó dolog kéne, szerintetek mit kéne ott csinálnom?

2019. júl. 30. 14:56
 1/6 anonim válasza:
67%
Semmit, meghág a NAV!
2019. júl. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Tuti tipp! Falvakban sok a vallásos fószer. Szépen kiöltözöl, mint Szaros Pista Jézus neve napján, fogsz egy fonott kosarat és körbejársz, hogy gyűjtést szervezel a katolikus egyház részére (pl. harangra gyűjtök, szerzeteseknek gyűjtök stb.). Biztos fognak adakozni, te meg szépen zsebre vágod a nap végén. Lefekvés előtt azért egy Miatyánkot mondj el!
2019. júl. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
32%
A süti készítés jó ötlet, vagy akár valami cukorka vagy ilyesmi is lehet jó.
2019. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Például Csillámtetkó készítés gyerekeknek.

De nálunk például nem úgy működik ez, hogy csak szépen kisétálsz és kipakolsz. Először be kell menni az önkormányzathoz (megkeresni a szervezőt) és vele kell megbeszélni, hogy lehet e árusítani.

2019. aug. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A szervezőt mindenképp keresd fel. Viszont: az árusítók nagy százalekban szamlaképesek. Nálunk a falusi karácsonyi vásárban voltak ellenòrök. Szóval rizikós kicsit. Süti semmiképp, ha nem vagy szamlaképes, meg azt hűteni kell, és ha valakitcelkap a hasmenés, rád fogja- nagyon nagy galiba lehet. Én saját rajzokat szoktam árulni- de szamlát csak az ismeretlennek adok.
2019. aug. 4. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Suti ilyen melegben kb elettveszelyes, de gondolom huteni nem fogod tudni.

Minden vasarlonak, blokkot nyugtat kellene adni

Az arusoknak elore kell jelentkezni az onkormanyzatnal

Miert nem dolgozol? Diakmunkazol?

2019. aug. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!