Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Más is utálja a kiöltözés...

Más is utálja a kiöltözés "ünnepségeket"?

Figyelt kérdés

- keresztelő

- szalagtűző

- ballagás

- lakodalom

- temetés stb.


Utálom ezeket a kötelező köröket, a kötelező mosolygást, a feszengést. Fizikailag is rosszul vagyok már napokkal előtte, ha ilyen felhajtásokra kell mennem.



2019. aug. 6. 09:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Igen, alig vártam a diplomaosztóm végét, az esküvőmtől is félek előre, utálok kiöltözni, pedig lany vagyok
2019. aug. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%

Teljesen fölösleges "kiöltözni" még a saját esküvödre sem - és nem kell nagy felhajást sem csinálni ezekböl.

Ami nem tetszik, oda nem kell menni (ezek közül egyik sem kötelezö!) és nincs probléma!

2019. aug. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Magamnak nem is akarok nagy felhajtást, de ezekről nem én döntök.

- A ballagást/szalagtűzőt az iskola szervezi.

- Testvér lakodalmába csak illik elmenni, ő meg nagy csinadrattát csinál.


Szóval rám van mindez kényszerítve és menekülni sem tudok előle örökké.

2019. aug. 6. 10:24
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem utálom. Nekem ez nem számít nagy kiöltözésnek. Nem is feszengek, mert nem érzem azt, hogy kötelezően kéne pl. mosolyognom. Főleg temetésen.

A vidámabb eseményeken meg mindig van olyan, akivel szívesen találkozom, beszélgetek. Nem kell mindenkivel jópofizni.

Meg nincs is olyan sokszor ilyen esemény, hogy idegesítő legyen.

2019. aug. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

"- A ballagást/szalagtűzőt az iskola szervezi."

Ennek ellenére nem kötelezö elmenni, ha neked ennyire gond.


"- Testvér lakodalmába csak illik elmenni, ő meg nagy csinadrattát csinál."

Ilyen esetben meg úgy öltözz, ahogy neket elviselhetö, sokkal kevésbé leszel feltünö, mint kiöltözve és tiszta idegesen.

2019. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%

Igen, én is utálom. Alig vártam, hogy vége legyen a ballagásomnak és a diplomaosztómnak. És én is tartok attól, hogy mi lesz velem majd egyszer a saját esküvőmön. Utálok kiöltözni, frusztrál.

22/L

2019. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5: Anyámék ki is tagadnának, már 2 éve a szalagtűzőm a téma. Szörnyű...
2019. aug. 6. 14:30
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Ne csak itt legyen nagy a szád, hanem anyádék előtt is, hogy márpedig te nem mész szalagtűzőre. Semmi nagy cucc nincs benne egyébként, ha nem táncolsz, akkor kb abban a 15 másodpercben leszel érdekes, amíg rád rakják a szalagot. Ballagásra sem kényszeríthet senki.

A testvéred meg valószínűleg nem fog eret vágni, hogy egy ilyen negatív ember nem lesz ott az esküvőjén, aki nem tud vele együtt örülni, mert el van foglalva az amiatti panaszkodással, hogy jajj ki kellett öltöznie.

2019. aug. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is utálom. Ahol rajtam múlik, ott egyszerűen nem megyek el, pl. a szalagavatómra és ballagásomra nem mentem el és pont nem érdekelt, hogy ez kinek nem tetszik. Esküvőre, temetésre, közeli barát eseményeire természetesen felöltözöm, ilyenkor az alkalomhoz illő, de mégis a saját stílusomban lévő ruhát veszem fel (van 3 darab pont erre a célra, amiket váltogatok :D), de pár órát még a legkellemetlenebb környezetben is képes vagyok kibírni. Kicsit engedd el a dolgot, mert ha olyan munkahelyre kerülsz, ahol van dresscode akkor minden napod feszengéssel fog telni.
2019. aug. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Én ezek szerint rosszul vagyok kódolva, mert én szeretem az olyan alkalmakat ( kivéve persze a temetést), ahová csiniben kell menni. Haj, köröm, smink, ruha rendben, én élvezem.
2019. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!