Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Egyéb kérdések

A kérdés

Rendelt már valaki a Shop at Sullivan-ból?

A Sullivan Entertainment webshopjára gondolok, ahol a Váratlan utazás és az Anne a Zöld Oromból témájú dolgokat lehet kapni.

Rendelt már onnan valaki? Ha igen, mik a tapasztalatok? Mennyit kell várni? Azt kapod, amit rendeltél?

Minden tapasztalat érdekelne.

aug. 7. 15:47  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

(Elnézést, ha rossz kategória, nem találtam jobbat.)

# 1/3Időpont aug. 7. 15:49 Privát üzenet
Nem tudtam, hogy létezik! Most jól átnézem. Amúgy első átfutásra nagyonis legit oldalnak tűnik. Tudom, ezzel nem válaszoltam, ne haragudj.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont aug. 7. 21:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem haragszom, köszönöm, hogy írtál. :) Ment a zöld kéz!

# 3/3Időpont aug. 9. 11:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rendelt már valaki Pyrogate.eu-ról?
Szeretnék rendelni a bombashop-ról valaki rendelt már onnan és ha igen akkor megbizhatóak?
Kínai újév mennyire van hatással rendelt csomagra?
Rendelt csomagok, érkezhetnek Karácsony és Szilveszter közötti munkanapon?
Rendelt már valaki ilyen neveld fel növényt?
Rendelt már innen valaki?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!