Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Tényleg az a szokás, hogy a...

Tényleg az a szokás, hogy a mennyasszonyi autóban csak 3-an ülnek a házaspár és a sofőr?

Figyelt kérdés
Gáz ha benn ül a sofőr párja is? Én lennék az. A párt nem zavarja, megkérdeztem, de a barátom anyukája szerint ez nem illő.
2019. aug. 9. 23:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem is gáz. Egyáltalán nem illő.

Mivan, féltékeny vagy, hogy a frissen házasodott menyasszony elszereti a barátod?

2019. aug. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

valóban csak 3an szoktak.

Kėne rá más megoldás. vagy senkit nem ismersz a meghivottakbol?

2019. aug. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Ritka bunkó vagy. Nem rólad szól ilyenkor a dolog.
2019. aug. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a pár helyében nem engedném. Valószínűleg csak azért "nem zavarja" őket, mert nem akarnak bunkónak tűnni.
2019. aug. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Totál gáz
2019. aug. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Mindig meglepődök, mennyi a frusztrált, rosszindulatú ember van itt. :D

1. Én eddig egyáltalán nem tudtam, erről a szokásról, ha nem mondják fogalmam se lett volna, hogy ezzel bármiféle gond van, tök természetesnek gondoltam volna.

2. A mennyasszonnyal jóban vagyunk, közvetlen a viszonyunk, meg amúgyis nagy szájú csaj, ha zavarná gondolkodás nélkül megmondaná.

3. Hát igaz tényleg félek, hogy elszereti a barátom a mennyasszony... Bár kicsit beteges lenne, mert testvérek, de ki tudja. :/


Szóval nekem nem olyan, fontos, hogy azzal az autóval menjek, csak nem tudtam eddig erről. Be tudok ülni máshoz is, mint írtam a barátom nővére a mennyasszony így ismerek szinte mindenkit.

Az egyetlen bűnöm, hogy tudatlan voltam, mert nem tudtam erről, de ehhez képest megkaptam, hogy milyen bunkó, figyelmetlen vagyok, meg féltékeny. :D Viccesek vagytok, de azért kösz.

2019. aug. 10. 08:49
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg illetlenség.

Ülj be más autóba.

2019. aug. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi is hárman ültünk az autóban az esküvőmön,de engem nem zavart volna ha a soför párja is ott lett volna.
2019. aug. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
3an szoktak,menj a szülőkkel.
2019. aug. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul sógornők vagytok, így azért már más...
2019. aug. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!