Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Egyéb kérdések

A kérdés

Budapesten az Arèna plázában a jovőheti hosszú hétvégén vasárnap ( 08.18) az üzletek nyitva lesznek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: hétvége, ünnep, munkaszüneti nap

aug. 10. 17:37  Privát üzenet  

A válasz
Persze. Csak 20-án lesznek zárva az üzletek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont aug. 11. 07:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy 5 hónapos rottweiler szuka kutyánk. Vasárnap elhoztunk egy 9 hónapos kant mellé. Hosszú idő lehet, míg összeszoknak?
Most péntektől meddig tart ez a hosszú hétvége? Azt tudom vasárnap és hétfő húsvét. Kedden már rendes munkanap lesz? Hogy alakult így hogy már péntek nem kell dolgozni?
Október végi hosszú hétvégén utazunk Zakopánéba (30,31) A nowy targ-i piac nyitva van vasárnap vagy hétfői napon?
Békéscsabáról Debrecenbe mennyibe kerül a vonat illetve buszjegy? Ha Debrecenbe szeretnék menni egy hosszú hétvégét (Péntek, Szombat, Vasárnap) akkor Debrecenben van olyan mint...
A bnőmnek jan.6ikán jött meg a mensije,4 nappal hamarabb,28 napos cikl. vannak, minden vasárnap együtt vagyunk ÚGY. Most feb 3. lett volna beteg de semmi, elsejére hittük hogy...
Vásároltam 2 1forma hosszu gyertyát. Vasárnap délután 2órakor mind2-t meggyujtottam. A vékonyabb 5órakor, a vastagabb 6órakor égett végig. Hány órakor volt a vastagabb 3szor...

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!