Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a halloweenről?

Mi a véleményetek a halloweenről?

Figyelt kérdés

Sziasztok uwu

Kéttannyelvű iskolába járunk,és ki találtuk hogy elmegyünk trick or treatezni az osztállyal halloweenkor,EGYMÁS házaihoz.Nektek mi a véleményetek a Halloweenról,a trick or treatről a beöltözésről stb?

Szerintem jó és élmény lehet a gyerekeknek x3



2019. aug. 27. 10:50
 1/7 anonim válasza:
86%
Szerintem is jo elmeny, jo buli, mi is csinaltuk anno.
2019. aug. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó buli,meg így,hogy megbeszéltétek sikerrel is fogtok járni,és gyűlik majd a csoki.
2019. aug. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ti megbeszélitek, s szorakoztok egy jót, akkor hajrá. Teljesen mindegy, hogy Halloween vagy bármi más.
2019. aug. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem az ünnepet, számomra az őszi szünet (egyik) fénypontja, kár, hogy Magyarországon inkább csak a fiatalság foglalkozik ezzel az eredetileg kelta ünneppel.

Szerintem jó buli ez az egész, és van hangulata.

Én általában töklámpást készítek, illetve néhány halloweeni receptet is kipróbálok (boszorkányujjakat, sütőtökös muffin).


És általában ilyenkor döbbenek rá, hogy mindjárt itt a karácsony, a szilveszter és az újév.

2019. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Irigyellek titeket:Dd Bárcsak mikor én voltam tizenéves, akkor is tudtunk volna csokit vagy csalunkat játszani.


Én kb 20 éves korom óta tartok Halloweent. Azóta az őszi időszakot kb emiatt várom:D

Csak figyeljetek arra, hogy a jelmezek ne az eltorzult USA irányt kövessék, hanem tényleg a Halloween tematikán belül maradjatok. Ne Csingiling meg Elza vagy Captain Marvel legyen már valaki:D

A visszajáró lelkekkel való elvegyülés/ártó szellemek elijesztése a cél. Forrástól függ melyiket olvasni:D

2019. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Személy szerint örülök neki, hogy ez nem szerves része az életünknek!
2019. szept. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó buli, hajrá! A beöltözés poén, de csak akkor, ha nem bolti Disney jelmezed lesz, mármint mi mindent házilag csináltunk vagy az egyik lánynak volt cosplaye, amit MondoConra készített.


Ja, és 33 vagyok.


Egyébként nagymamám, aki a húszas években született, azt mondta, hogy ők is faragtak anno tököt, amikor gyerek volt.

2019. szept. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!