Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Egyéb kérdések

A kérdés

Boszorkány dekorációt magánszemélyként honnan tudnék rendelni?

Halloweenra keresek boszorkány figurát (seprűn vagy álló), viszont eddig nem találtam semmit. A válaszokat köszönöm.

Ehhez hasonló halloween dekorációt keresek:

[link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: Halloween, boszorkány, dekoráció, figura, rendelés

szept. 1. 18:54  Privát üzenet  

A válaszok

Vannak olyan üzletek, boltok, ahol ünnepekre, eseményekre, partykra árulnak kellékeket. Én tavaly láttam az egyik plázában egy ilyen boltot, ahol már október elején árusítottak kellékeket Halloween-re. Esetleg kérdezz rájuk, hogy árulnak-e ilyet vagy ehhez hasonlót.

Amúgy az Amazonon, Ebay-en is lehet ilyet venni.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont szept. 1. 18:58 Privát üzenet
Érdemes megnézni etsy-n vagy meskán. (meska pont hu), ezek kézműves oldalak.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont szept. 6. 16:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Boszorkány figurát keresek szülinapi ajándék részeként Budapesten. Max 20-25 cm, ami ülni is tud, de nem túl nehéz, pl. nehez kerámia. Hol találok ilyen üzletet vagy terméket?
Boszorkány szeretnék lenni "halloween"-kor. Mivel tudnám ráncossá tenni az arcom?
Nagyobb áruházakban (Auchan, Tesco) lehet kapni?
Halloweeni dalok?
Hogy néz ki az a boszorkány ami Olaszországban a mikulás helyett jön?
Boszorkányjelmezeket ajánlanátok? (Többi lent)

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!