Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha a szalagtűzőmre...

Nagyon gáz, ha a szalagtűzőmre ugyanabban a ruhában megyek, mint 4 éve a gólyabálra?

Figyelt kérdés

Nincs pénzem rá, hogy új ruhát vegyek meg igazából most azért, hogy egyszer felvegyem, aztán meg ott van a szekrényben nem sok értelme van. De mindenki mondogatja, hogy a szalagtűzőre új ruhát vesz, vagy új ruhát kap meg, hogy kinek honnan lesz meg milyen. Még engem szerencsére nem kérdeztek meg, hogy én az enyémet honnan veszem, de előbb-utóbb meg fognak. Nagyon gáz, ha nekem nem lesz új ruhám?

Ruhát kölcsön kérni nem tudok senkitől, mert az összes barátnőm sokkal alacsonyabb, mint én. Az pedig, hogy nem megyek el, természetesen nem opció, mert ilyen esemény csak egyszer van egy ember életében.



2019. nov. 5. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Jézus, meg se forduljon a fejedben, hogy ezért nem mész el!:)

A lényeg, hogy alkalomhoz illően öltözz fel. Hogy honnan van a ruhád, az senkit nem érdekel, arra meg pláne nem valószínű, hogy bárki is emlékezne, mi volt rajtad 4 évvel ezelőtt.

Ha kérdeznek, mondd meg az igazat nyugodtan. Fiatal felnőttek vagytok, nem kisgyerekek, hogy ilyenek miatt megszóljon bárki bárkit is. Hacsak nem valami sznob hercegnőképzőbe jársz, de én akkor is felvállalnám a helyzetet. Ha te nem akarod, akkor meg találj ki vmi kamut, hogy honnan lesz a ruhád, mondjuk külföldön vetted, interneten rendelted, kölcsönbe kaptad stb.

2019. nov. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak nem valami nagyoooooon extra kinézetű ruha, akkor senki nem fog rá emlékezni, hogy 4 éve mi volt rajtad 😃


Ha megkérdezik, nyugodtan mondd meg az igazat, max azt hagyd ki, hogy nincs pénzed, mondd meg, hogy nem látod értelmet újat venni 1 alkalomra

Ha meg nem akarod ezt mondani, akkor mondd be azt az üzletet, ahol 4 éve vetted (kivéve ha azóta megszűnt a bolt 😃 )

2019. nov. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Írd körbe, milyen, ha kérdezik (pl csillámos kék koktélruha), de ne tedd hozzá, hogy ugyanaz. A kutyának se fog feltűnni. :D


Amúgy tök igazad van, én újgazdag libuskák közé jártam és kötelezővé tették a puccos fekete ruhát. Már-már kisestélyi jelleg, imádtam, de utána 10 év alatt kétszer volt rajtam összesen (gólyabál egyetemen és egy puccos színházi est), kb tönkre is ment a szekrényben azóta. A mai napig sajnálom rá a pénzt, de akkor nagyon nem lehetett kilógni.

2019. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2019. nov. 23. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!