Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szalagavatón ha egy ilyen...

Szalagavatón ha egy ilyen fiúval kéne táncolnotok mit szólnátok?

Figyelt kérdés
A napokban lett megbeszélve hogy ki kivel táncol a szalagavatón. Én épp hiányoztam ezért mindenknek lett párja csak nekem és egy fiú osztálytársunknak nem. Így úgymond kénytelen vagyok vele táncolni. (Neki jó mert velem akart) De az a bizonyos fiú akivel táncolnék mindig büdös és ugyanazokba a ruhákba van kb. És mindig sokat hiányzik. Ti mit szólnátok ha vele kéne táncolnotok?

2019. nov. 13. 15:04
 1/4 anonim válasza:
55%
szalagavatóra biztos nem ugyan abba a ruhába fog menni és valószínűleg büdös se lesz. Meg amúgy is,ne legyél már ilyen kényes. Azt a negyedórát kibírod.
2019. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
Nem mennék el útolag hivatkoznék arra hogy lerobbant félúton a kocsink .....
2019. nov. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Külsőssel nem lehet táncolni? Nálunk lehetett. Nekem fontos volt hogy olyannal táncoljak akire szívesen emlékszem majd vissza. Megértelek.
2019. nov. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Ha gyakorlás alatt is büdösnek érzed, akkor kedvesen tedd neki szóvá, hogy ne haragudjon, eddig nem érezted, de most, hogy "közel" vagytok egymáshoz érzed, hogy van egy kis testszaga, legalább próba előtt picit fújjon magára. A nagy alkalom előtt biztos készül majd és nem a szokásos ruhában lesz.


Ha sokat hiányzik, mondd meg neki, hogy nehéz így gyakorolni, és Te szeretnél jól teljesíteni, de ha kimarad, nem fog menni, és lehet, hogy keresel egy külsős partnert, szedje picit össze magát.

2019. nov. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!