Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Melyik napnak örülnél jobban?...

Melyik napnak örülnél jobban? (munkahely, szabadság)

Figyelt kérdés
Ha idén a főnököd, úgy döntene, hogy ünnepek miatt szeretne mindenkit plusz egy nap fizetett szabira küldeni, akkor erre melyik nap lenne jobb? A dec 23. hétfő, így tudnál készülni a Szentestére vagy a dec 31. kedd, így a Szilveszter napja lenne szabad.

2019. dec. 3. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Inkább 31-e, mert 24 munkanap, így dolgozni kell. Annak meg nincs értelme, hogy 23-án nem dolgozom, de másnap 24-én igen.
2019. dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha 24-én otthon lennél? Azt egyes munkahelyeken előző szombatok egyikén ledolgozzák, így van olyan, ahol 24-27-ig mindenki otthon van.
2019. dec. 3. 19:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

23.

31-én még elmehetek bulizni munka után is, ha akarok.

2019. dec. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
23 - én már ki is kértem. Háztartást vezetek, nem lehet csak úgy "beesni" a fa alá, akkor is, ha most ott van előtte a hétvége. (Én mindig 23-án főzök / sütök, arra rá is megy az a nap)
2019. dec. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a 23-at választanám, és néhány süteményt elkészítenék előre. Szilveszterre én nem szoktam készülni, csak az este a lényeg. Általában dolgozom aznap, meg előfordult már, hogy elsején is. De az nekem nem fontos ünnep, sose volt az.
2019. dec. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kései Sirató ***** válasza:
Dec 23-at választanám, mert akkor lenne egy egész szabad hetem, hiszen azon a héten csak ez az egy munkanap van.
2019. dec. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2019. dec. 4. 22:55
 8/8 anonim válasza:
Én a szilvesztert. Azt is max. egy koccintással ünneplem, de több hasznát látom, mint a karácsonynak.
2019. dec. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!