Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Tejfakasztóra valami ötlet?

Tejfakasztóra valami ötlet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kislányom született és tejfakasztót tartok. Viszont az egyetlen ötletem az alkoholi... Mit lehetne még kitalálni ami hangulatot csinál? Neten nem találok semmi jót csak a teremfocit meg a punnyadást. Segítsetek, mi dobhatná fel a bulit? Köszi!

2019. dec. 7. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Inkább felejtsd el ezt a hülyeséget!
2019. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Ez már most nyögve-nyelős. Nem kell erőltetni!
2019. dec. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom,hogy csak azért tartanál tejfakasztót hogy tudjál inni,igaz?
2019. dec. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Első: nem felejtem el, mert engem is meghívtak többen, a legkevesebb hogy visszahívom őket, ha téged felköszöntenek születésnapodon nem köszöntöd viszont? (nem kell válaszolni)


Második: 12 emberből 12 ember elfogadta a meghívást, egyvalaki hivatkozik gyomorfekélyre ő nem ígér semmit. Szerintem ez nem nyögve-nyelős.


Harmadik: Nem igaz. Komolyan, szerinted ha inni akarnék kiírnám gyakorira? (erre sem kell válaszolni)


Ötleteket vártam, hogy ne csak kajálás és sörözés legyen, hanem egy kicsit pörgősebb buli. Érdemben válaszokat nem kaptam, mennek a mínuszok.

2019. dec. 9. 09:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért kaptál negatív válaszokat, mert ez csak "kanbuli", arra jó, hogy az új "apa" meg a havarok tökrészegre igyák magukat.


Ha neked fontos lenne a párod meg a ygereked, akkor velük töltenéd az idödet és nem ilyan ocsmánysággal.


Ami mega születésnap hasonlatot illeti:

1. egy születésnapot ne tegyél már egy kategóriába egy leiszom magam összejövetellel.

2. ha valaki születésnapomon megköszönt - ami nem egyenlö a bulizással -, azt visszaköszöntöm, ha nekem fontos valaki, de nem feltétlen tartok neki bulit.

3. egy tejfakaszótra eleve nem megyek el, mert undorító dolog, ezért a visszahívás sem jöhet szóba.

2019. dec. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Utolsóval egyetértek. Anyuka végig hordja a 9 hónap terhessége, kínok közt megszüli a gyereket, szenved érte, majd ennek örömére apuka a haverokkal meg a FÉRFI (!!!!) családtagokkal iszik egy jót, mert neki jár a buli.....


Lehet máskor is, lehet együtt is, nem muszáj pont akkor, mikor a másik örül, hogy él....

2019. dec. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt a tejfakasztót mindig is egy orbitális baromságnak tartottam. Proli dolog.
2019. dec. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!