Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Természetközeli esküvői...

Természetközeli esküvői helyszínek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Esküvői helyszín ötleteket szeretnék kérni. Nagyon tetszenek a természetközeli helyek, ahol sok a zöld, illetve a fa akár pajtában lehet tartani az esküvőt. ( Pl. Tb-Ranch)

Főleg Debrecen és környéke, Nyíregyháza és környéke, eger és környéke, illetve úgy összességében a Tiszántúl érdekelne.


Előre is köszönöm :)



2020. febr. 29. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért de a rovarokat kalkuláld bele. Víz mellett szúnyoginvázió lesz, augusztustól pedig már poloska is.
2020. febr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A víz nem feltétel.

Egyelore szeptember a terv, de nem 2021-re tervezzuk az eskuvot, igy még semmi nincs lefixalva. Nem kint a szabadban lenne, de pl a polgarinak orulnek ott.

Csak valami olyan elkepzelesem lenne, ahol pl a belso ter fabol van(mint a Tb-ranch) illetve hangulatos, nem pedig feher falakkal korulvett.

2020. febr. 29. 22:47
 3/4 anonim válasza:
Szia! En is nezegettem szabadteri eskuvot, es nekem nagyon tetszik a Prónay-kastély. Keress rá! Ki mondhatod az igent egy tó közepén lévő kis szigeten:) szerintem gyönyörű helyszín.
2020. aug. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

A Márffy házat szerettel ajánlom!

[link]

Gyönyörű helyszín a malomvölgy szívében, patakkal, lovakkal, kedves és segítőkész csapattal, akik mindent megszerveznek a Ti ízlésetek szerint!

2021. ápr. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!