Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Melyik a legnépszerűbb ünnep...

Melyik a legnépszerűbb ünnep manapság?

Figyelt kérdés

2020. máj. 17. 20:51
A kérdező szavazást indított:
Szilveszter/Újév
Bálint nap (Valentin nap)
Nőnap
Húsvét
Anyák napja
Pünkösd
Halloween
Mindenszentek
Mikulás nap
Karácsony
33 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a karácsony a leg-leg-leg-leg... :)

Viszont szeretem a Halloween-t, ami pár éve rendesen megünneplünk. Sütünk 'rémes' sütiket előtte, díszítünk, a gyerekeket beöltöztetjük, megszervezzük a Trick or Treat-et. Imádja mindenki, nekem ez a második kedvenc.


A húsvétot azóta szeretem, amióta van gyerek, aki izgulva várja a Nyuszit. Ugyanez a helyzet a Mikulással. Lehet készülni neki, díszíteni vele. Így nagyon jó. :)


Amik engem egyáltalán nem érdekelnek, de szó szerint semennyire:

- szilveszter

- valentin nap

- nőnap

- pünkösd


Anyák napja nincs már nekem, anyukám sajnos meghalt. Apák napját szoktunk tartani, de az nem annyira "nagy" ünnep. A gyereknapból sem csinálunk nagy felhajtást, hiszen egyébként is kap dolgokat, meg mászkálunk mindenfelé.

A Mindenszentek számunkra semmilyen, de gyertyát szoktunk gyújtani a halottakért.


Emellett még a születésnapokat szeretem, mert azokra is szoktam készülni, és nekem mindig a készülés az igazi hangulat.

2020. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

November 25.

Férfinap.

2020. júl. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!