Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Karantén karácsony és szilvesz...

Karantén karácsony és szilveszter 2020? Esélyes szerinted?

Figyelt kérdés
... Mert ha tényleg bejön a második hullám október-novemberre, akkor eléggé "emlékezetes" lesz az idei év vége. Szerinted mennyi ennek az esélye? Elgondolkoztál már rajta?

2020. máj. 18. 08:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom mibol gondoljak hogy tuti lesz masodik hullam, viszont ha lesz es tenyleg ennel sokkal halalosabb ahogy mondjak, akkor ne fuzzunk sok remenyt kozos karacsonyhoz/szilveszterhez

csak a veled egyutt elokkel

2020. máj. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon.....-nagyon-nagyon remélem, hogy NEM.

Nekem már marhára elegem van.

2020. máj. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg még nem tudjuk, hogy mit hoz az év vége.

Figyelni kell a hivatalos hazai és külföldi hírforrásokat és reménykedni.

Szeptemberben vagy októberben talán már tudni fogjuk nagyjából, hogy milyen lesz az idei év vége.

2020. máj. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%

Kizárt, hogy bezáratnák a boltokat a legnagyobb sürgés-forgásban.


Karantén? Esetleg külföldön. Itt kijárási korlátozásnak volt csúfolva, de gyakorlatilag oda mentél, ahova akartál.

2020. máj. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
37%
#4 allitolag sokkal durvabbnak es halalosabbnak allitjak a kovetkezot, szoval gondolhatod, hogy a mostaninal joval durvabbak lesznek a korlatok is
2020. máj. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 attilav válasza:
30%
Szerintem kamu hogy ez a vírus annyira halálos, akkor már rég egy pestisjárványhoz hasonló mértékű áldozatszám lenne. Szerintem egyszerűen arról van szó hogy világdiktatúrát akarnak bevezetni kínai mintára és ehhez kellene a vissza-visszatérő lezárások. Ugye kína alkalmazta először a drákói lezárást, aztán az olaszok, és szinte mindenki követte európában, kivéve a svédek, nagy respect a svédeknek hogy nem ültek fel a riogatásnak pánikkeltésnek.
2020. máj. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
addig gondolod igy ameg el nem kapod:) en elkaptam es 2,5 hetig beteg voltam olyan szinten mint meg soha, ugy hogy az elejetol kezdve szedtem mindenfele gyogyszert
2020. máj. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
Senki nem tud semmit. Az is lehet, hogy semmi nem lesz augusztus után. SARS-nak sem volt második hulláma.
2020. máj. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%

6-os hozzaszolo


[link]

2020. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%
Én nagyon örülnék neki!! Ez lenne akkor az első normális karácsonyunk 😍
2020. máj. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!