Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Hogy vannak nyitva a virágboltok?

Hogy vannak nyitva a virágboltok?

Figyelt kérdés

Kaptam egy ajánlatot virágboltból,hogy lenne munka. Nem lenne rossz,a fizetés is jó lenne,de nekem ezek a munkabeosztások,hogy reggeltől este 6ig lennénk nyitva kicsit huzosnak tűnik. Meg ezek a mindenszentek amikor igazábol már előtte nyitva lennénk 2 héttel folyamatosan minden nap,ugy ,hogy 1 napot sem kapunk pihenőt, sőt még zárás után is maradni kellene "kicsit" dolgozni, nekem ez elég fura. Nemtudom mit csináljak. Szerintem ez nem normális dolog. És anyáknapján ,ballagáskor minden nagyobb alkalomkor igy lenne ,aztmondta a főnök csaj.


Máshol is igy van?


2020. okt. 15. 04:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt nem irtam,hogy nagyvárosról van szó,megyeszékhely,lehet ez egy kisvárosban nem igy működik.szerintem sima dolti eladónak menni jobb lenne
2020. okt. 15. 04:31
 2/4 anonim ***** válasza:

Reggeltől estig vannak nyitva mindegyik 7,8 órától este 6-7-ig általában.

És persze hétfőtől vasárnapig.


Szezonban hosszabb lehet a nyitvatartás és a forgalom is extra ilyenkor, amit te is írtál, ballagás, anyák napja, halottak napja, karácsony.


Az, hogy 2 hét alatt nem kapsz egy pihenőnapot sem, az munkabeosztás és szervezés kérdése, meg lehet oldani, hogy ne nonstop robotoljon az ember, persze csak akkor, ha nem ő az egyetlen eladó és normális a tulaj.


Neked kell eldönteni, hogy megéri-e neked. Kb olyan a nyitvatartás egyébként, mint a vendéglátâsban.

A kereskedelemben a piros betűs napok szabadok, akkor zárva vannak, viszont jellemzően előbb is nyitnak és később zárnak, persze függ attól, hogy milyen bolt.

2020. okt. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8 óránál többet én semmi pénzért nem dolgoznék naponta
2020. okt. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A tulaj lenne meg én. Nincs alkalmazottja más, mult hóbapban ment nyugdijba.
2020. okt. 15. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!