Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Halloweeni programok?

Halloweeni programok?

Figyelt kérdés
Kéne valami jó program viszont valami helyre gondolnék, nem ilyen otthoni dolgokra (de azt is írhattok). Barátnőm nálunk alszik és szeretnénk elmenni valahova, már ha a vírus lehetővé teszi... Eddig egy éttermet találtunk, ahol ilyen ijesztő alakok a kiszolgálók meg ilyesmi. Szóval, ha tudtok valami jó halloweeni programot még légyszi írjátok meg.

2020. okt. 23. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk valami körülbelüli települést írhattál volna. Bár az idei helyzetre való tekintettel én inkább vennék egy jó adag rágcsát, aztán bekuckózni egy pléd alá a kanapéban pár jó filmmel együtt :)
2020. okt. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Minél nagyobb városban élsz, annál nagyobbak a lehetőségek.

Budapesten rengeteg helyen szoktak szervezni halloweeni tematikájú partykat, idén én is mentem volna, de a vírus miatt inkább hanyagolom. Na meg lehet, hogy elég sok helyen eleve nem lesznek megtartva idén a bulik.

Éttermekben is szoktak lenni ilyen témájú eszegetések- iszogatások, bár én inkább magam készítette halloweeni sütiket szoktam otthon enni (boszorkányujjak, tökös muffin, stb). Ha mégis otthon maradtok és tudtok angolul, akkor keressetek a Redditen horrortörténeteket.

2020. okt. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
94%

Budapesten a 'The MAGIC' étterem, esetleg ijesztőbb tematikájú szabaduló szobák.


Mi idén Halloween bulit tervezünk, beöltözéssel. Rengeteg inspot lehet rá találni, akár a díszítésről, ételekről, vagy akár jelmezről van szó.

2020. okt. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!