Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Volt már igazán ütős házibulis...

Volt már igazán ütős házibulis sztoritok?

Figyelt kérdés
Szívesen meghallgatnék párat. Irjatok vicces/dúrva részegen történt házibuliban lévő sztorikat.

2021. jan. 1. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Házibuliban egyszer bealudt egy srác nálam, aztán random lehányta a zokniját.


40 percig sírt.

2021. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Sok évvel ezelőtt egyik haverom be volt mindenezve. Azt mondtuk neki, nem meri befejelni az egyik ajtóban lévő üveget. Hát de. Ömlött a vér a fejéből.


Másnap a szüleinek nem tudom hogy magyarázta meg :D

2021. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mifelen jarja egy mondas "aki emlekszik Woodstockra, az ott sem volt" ... szoval nem igen tudok mit meselni, pedig sztori biztos lenne ... :DDD
2021. jan. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Jólvan nem kell itt nagyképsűsködni :D. Nekem ne mondd azt, hogy az elmúlt 15 év szilvesztereikor olyan szinten be voltál mindenezve, hogy nulla emléked van. Mert nem hiszem el.


Voltam énis mocskos részeg, többször is. De még aránylag nagy mennyiségű alkoholtól sem kerültem olyan állapotba, hogy totál teljes képszakadás és egy egész este kiessen. Ilyen akkor van, ha fél óra alatt megiszol 2 üveg töményet, majd fekszel egy sarokban és alszol.

2021. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Az en fiatal koromban pont nem az alkohol volt a divatos :) Persze mi is leoblitettuk valami piaval, de nem attol szedultunk be ...
2021. jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"de nem attol szedultunk be ..."


Teknokoloztatok?

2021. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is kiváncsi volnék
2021. jan. 2. 14:17
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
LSD-tol szetfolyt a vilag, a speedtol mindenki robotmaci lett, az extasytol felelenkult a fantazia, a kokaintol lazult az erkolcs, a futol lehetett hulyeket beszelni es nagyokat rohogni ... aztan megoregedtunk :)
2021. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Osztálytársam szülinapján, a nővére barátnője rám mozdult, több évvel idősebb volt, de túl piás voltam, hogy akciózzak vele, ezért még itram bánatomban és elaludtam a szobájában, ahol végül mással kefélt, amire felébredtem épp ott nyöszögtek, lötyögött a csávó zacsija, de csak annyit hallottam, hogy "A picsába, miért nem megy be?" Leesett, hogy a csaj,aki rám mozdult előzőleg, túl szűk volt. Úgyhogy nem maradtam le sokról, de hogy mellettem akarjanak dugni, bazzzzeeee.
2021. jan. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#8

Az a baj ezzel a hazugságoddal, hogy a speed és társai mostanában jelentek meg, szóval gyakorolni kell még a füllentésed ha ezzel akarsz vagánykodni ;)


Inkább szerezz életet és juss el egy igazi buliba.

2021. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!