Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc ünnepetek? Miért az?

Mi a kedvenc ünnepetek? Miért az?

Figyelt kérdés

2021. febr. 1. 19:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyák napja és a gyermeknap.Mert nagyon szeret(t)em Édesanyámat,és nagyon örültem amikor elmentünk a vidámparkba,vagy csak a saját városunkba,vagy mamámék falujában kimentünk ilyen rendezvényekre,kaptunk sok édességet,és felülhettünk majdnem mindenre.És hogy azt a rengeteg törődést és szeretetet amit Édesanyámtól kaptam,viszonozhattam neki az anyák napi ünnepségeken egy verssel,egy virággal,egy kézzel készített ajándékkal,ilyenkor mindig elfogtak az érzelmek és nem volt olyan egyszer se hogy ne könnyeztem volna,vagy sírtam volna el magamat ilyenkor,mivel versmondás közben láttam Édesanyámon hogy ő is megvan hatva és próbálta visszafogni a könnyeit,de mégis mindig elsírta ő is magát,ezekre az akkori szomorú és egyben csodálatos pillanatokra ma már igazi kincsekként tekintek.
2021. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez szép volt, eskü! ❤️
2021. febr. 1. 20:48
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
2.:Köszönöm! :)
2021. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
minden olyan ünnep ami összehozza az egész családot. karácsony, húsvét, nyári szülinapok (a család majd felének nyáron van, ezért egy nagy kerti sütögetést szoktunk csinálni), halottak napja (egy viszonylag távoli településen is vannak rokonok eltemetve, odamegyünk mind, és a gyertyagyújtás után együtt beülünk a helyi étterembe, sokéves hagyomány)
2021. febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
A szülinapom, mert akkor elhúzhatunk itthonról a gyerekek nélkül és egész nap azt csinálunk, amit én szeretnék
2021. febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
A karácsony. Nagyon szép, gyermekkori emlékeim vannak a karácsonyokról. Emlékszem az illatokra, a fényekre. És minden évben ezt próbálom visszaadni, msot már a saját családomban.
2021. febr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Húsvét, mert itt a tavasz és jó hangulatos .
2021. febr. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Karácsony a fények, a hó(ha van), a kaja, a család, meg a díszek miatt. A húsvét meg maga a tavasz miatt, sütik, dekorok, kukó fa, ilyenkor megyünk rokon látogatóba meg kirándulni mindig
2021. febr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Pünkösd
2021. febr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12%
Az a kedvenc nagy ünnep sajnos még nem érkezett el. Ha majd a szaroszjorgosz nekrológját olvasom a zújságban, na akkor francia pezsgőt durrantok, kutyafingatókat hívok a kertembe, hogy csapjanak színes-tüzes ramazurit, és egy álló hétig csak azt a két láda pezsgőt fogom szlopálni, s hozzá kaviárt zabálni 18-karátos arany nagykanállal.
2021. febr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!