Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Halloween-ellenesek, március...

Halloween-ellenesek, március 15-én hordjátok a kokárdát és ünneplitek a szabadságharcot?

Figyelt kérdés

Halloween táján ugye nagyon sokan tolják, hogy az nem magyar ünnep, csak nyugatmajmolás, vannak nekünk hazai ünnepeink, azokat kellene jobban tisztelni és megtartani... Persze, gondolnak ilyenkor a karácsonyra, ami szintén nem magyar ünnep :D


Viszont itt a március 15-e, ami magyar ünnep, azt miképpen tartjátok, Halloween-ellenesek?


Mert én nem látom, hogy bárki ünnepelné...



2021. márc. 9. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Értelmes ember nem közel 200 éves történeteken rágódik, ideje lenne lassan a jelenben élni!
2021. márc. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Én halloweenkor is betéptem, meg 15-én is be fogok.


“ Mert én nem látom, hogy bárki ünnepelné...”


Mit szeretnél látni pontosan egy nemzeti ünnepen? Hogy kimasírozzanak a szovjet katonák, és díszlövéseket adjanak le? Akkor rossz században születtél.

2021. márc. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Adom, betépni jó.😄
2021. márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Áruld már el, hogy mégis mit vársz március 15-i ünnepnél? Hogy ünnepeljünk? Aki tiszteli a múltat, azokat az embereket akik Magyarországért harcoltak, az kokárdát hord.

Mi mást vársz? Díszlővést? vagy mit?

2021. márc. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
A kokárda tiszteletadást jelent azok emléke előtt akik az életüket áldozták fel,azért amiben hittek akkor,egy szebb és jobb hazában.Talán ha most is élnének ilyen emberek mint akkor éltek (és haltak),akkor Magyarország is egy szebb és jobb világ lenne.Nekem nem megerőltető dolog kitűznöm aznap a kokárdát annak a napnak az emlékére,amikor ez az egész kezdetét vette.
2021. márc. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Mi Halloween tagadók vagyunk, tőlünk is kérdezted?
2021. márc. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8%
Első válaszoló: Te milyen nemzetiségű vagy?? Hogy nem magyar az biztos
2023. márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De igen!
2023. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!