Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Esküvőre szeretnek vendegkonyv...

Rizsaa kérdése:

Esküvőre szeretnek vendegkonyvet, akibe bővebben írjak le milyen volt . Mit írjak bele ? Milyen kérdéseket ?

Figyelt kérdés
Nem szeretném hogy mindenki csak azt írja köszönöm jó volt. Vagy a hasonló sablon szöveget . Erre szeretnek ötlet kérni . Azt gondoltam ha oldalanként en teszek fel kérdést , bővebben tudnak írni.

2021. máj. 24. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Vendégkönyvet AKIbe? Nem amibe? Életemben még nem találkoztam olyan vendégkönyvvel, amelyben megszabják, mit írhatok. A kérdésre felelés meg teszt és nem szeretnék ilyenen részt venni.

Ez a vendégkönyv dolog is roppant szokatlan a számomra, ide ilyen formában aztán végképp.

Mi mást írnának bele, hogy sok boldogságot az ifjú párnak, mikor jön a baba? Nagyon jól néztek ki (bűn ronda embereknek ezt szokták) stb.

2021. máj. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem csalódni fogsz, ha te valami különlegeset vársz a vendégektől. Nyilván lesznek kivételek, de a többség nem fog végig válaszolgatni 8-10 vagy még több kérdést. Tele lesz a vendégkönyved azzal, hogy "sok boldogságot kívánunk" meg "gyönyörűek vagytok" és lesz jó pár "nagyon jól éreztük magunkat" is.
2021. máj. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
72%
Nem rossz ötlet pedig. Annyi a lényeg, hogy akkor add oda a vendégeknek, amikor már részegek.
2021. máj. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első te … veled nem történt olyan hogy félre írtad amit akartál ? Eleted sincs nemhogy esküvőd 😂😂 nem szeretnél ilyenen részt venni. Ezért nem is hív téged senki teeee
2021. máj. 30. 12:38
 5/5 anonim ***** válasza:
A válaszom 5/6-a a kérdéseddel foglalkozik, nem az elírással. Azt meg vállalom. Illetve azt is. Nem tartom jó ötletnek.
2021. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!