Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Kuponok? Segítség.

Kuponok? Segítség.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Páromnak karácsonyra szeretnék ajándékozni egy "boldogság befőtt" - et. Amibe 365 darab cetli lenne egy soros vicces, szerelmes és persze el nem maradhatatlan kuponokkal. :)

46 vicces üzenetet már sikerült össze gyűjtenem, úgy gondolom a szerelmes üzi is menni fog. A kuponokkal vagyok nagy bajban. Tudnátok írni ötleteket kérlek. Min. 100 darab kell, amit beválthat :)


2021. okt. 12. 15:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
masszázs, kedvenc ételének megfőzése, ő választhat filmet este stb
2021. okt. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

Ha nőnek lesz: házimunka átvállalása, mosogatás, főzés, felmosás, porszívózás, teregetés, vasalás, leviszed a kutyát, átmentek az anyjáékhoz amikor ő szeretné, ő választ mozifilmet, ő választ éttermet, elintézed a bevásárlást, elszaladsz neki a mekibe stb.

Ha férfinak: el se kezd. Vagy szorítkozz 10 szexuális jellegű cetlire, talán 10 napig fenntartja az érdeklődését.

2021. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

Jajj ez a 9.ilyen kérdés két hét alatt.

A pasik ezt marhára nem értékelik.

Én nőként is szánalmasnak tartom

2021. okt. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem mindet ugyan az kérdezi. Ez lesz a 18 éves srác ajándéka.
2021. okt. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Te már írtál ki kérdést ugyanez ügyben. Akkor is többen megírtuk ( még én is), hogy ezt egy férfit sem fog érdekelni. Persze ha majd átadod, vigyorogni fog, meg jaj de örülök neki szöveg lesz majd a srác részéről. Te meg majd feljössz a gyakorira, hogy bebebe- a párom imádja az ajándékát. Én meg azt mondom majd, hogy milyen jó, hogy nem látsz bele a gondolataiba. 1 hónap, és már nem fog vele foglalkozni.Ha szerencsés vagy, akkor nem dobja ki, csak elteszi.Jó tanács: találj ki valami mást-
2021. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2021. okt. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Hát, nem hinném, hogy egy férfi különösebben értékelné a cukimuki kis vicces idézeteket, verseket, meg egyéb romantikus rózsaszín csillámpónifinggal átitatott szerelmes cetliket. Írd nyugodtan mind a 365-re: ma este lesz.plak drágám. Na ennek tuti örülni fog.
2021. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is csináltam ilyet a férjemnek, ilyenek álltak rajta:

- 1 napra ma te leszel a király

- mosd le a kocsit

- szex bárhol egy általad választott pózban

- Egy IGEN nap

- erotikus masszázs ott és úgy ahogyan akarod

A többire már nem nagyon emlékszem

2021. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Hú de szánalmas 8as🤦‍♀️😂
2021. okt. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez annyira erőltetett :( pláne, hogy még csak nem is saját gondolatok.
2021. okt. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!