Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Kuponok? Segítség.

Kuponok? Segítség.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Páromnak karácsonyra szeretnék ajándékozni egy "boldogság befőtt" - et. Amibe 365 darab cetli lenne egy soros vicces, szerelmes és persze el nem maradhatatlan kuponokkal. :)

46 vicces üzenetet már sikerült össze gyűjtenem, úgy gondolom a szerelmes üzi is menni fog. A kuponokkal vagyok nagy bajban. Tudnátok írni ötleteket kérlek. Min. 100 darab kell, amit beválthat :)


2021. okt. 12. 15:56
1 2
 11/12 anonim válasza:

Ha ez tényleg egy fiúnak lesz én nem erőltetném sem az idézetes/szerelmes sem a kuponos részt. Az internet világában ennek ma már nincs értéke. Egy nőnek még csak-csak jelentene valamit a házimunka átvállalása, de egy férfit nem fog érdekelni, hogy a kedvenc kajáját főzöd aznap vagy sem, a szex kuponnak meg nem lesz sok értelme ha együtt sem éltek, már ha tényleg egy 18 éves srácnak lesz ami be volt linkelve előző kérdésként.

Én 1 nap alatt kibontanám mindet, kiválogatnám belőle ami tetszik és félretenném amikorra kedvem van hozzá, de ennél több energiát nem fektetnék a bontogatásba és olvasgatásba.

2021. okt. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam a másik kérdést. Lesz.plak kupon egy 17 évestől? Undorító. Felnőttek közt is az lenne. Egy normális kapcsolatban a férfinak eszébe nem jutna lobogtatni a cetlit, hogy na, ma este ezt akarom, akkkor is, ha te nem.
2021. okt. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!