Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit szóltok a békemenethez...

Manly kérdése:

Mit szóltok a békemenethez pont ilyenkor, járvány idején ?

Figyelt kérdés
Én pártatlan vagyok, de pont ilyen helyzetben kell vonulgatni maszk nélkül ?

2021. okt. 23. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Maszk semmie sem jó . Amúgy a kormány profi és latnok , sem focimeccsen sem kiállitáson sem meneten nincs járvány csak ami ezen kívül esik . Konkrétan 2021 588 x20.
2021. okt. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Szabadtéren nem terjed annyira a vírus. Akik elmennek a békemenetre, valószínűleg be is vannak oltva.
2021. okt. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Orbán pihenni küldte a vírust.
2021. okt. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nem tudom.
2021. okt. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Mit szólsz az ellenzéki rendezvényhez pont ilyenkor, járvány idején?

Mondjuk kevesebb embert érint, az tény.

2021. okt. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ilyenkor nem lenne szabad ekkora felhajtás egyik oldalról se.
2021. okt. 23. 18:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nevetségesnek és képmutatónak tartom.


Engem sose érdekeltek az ilyen események, így amúgy se mentem volna, de aztán ha két hét múlva berobban a vírushelyzet, akkor én és más "ártatlanok" leszünk rossz helyzetben, mert egy színházba se mehetünk majd el, ahol amúgy megoldható is lenne a távolságtartás, csak mert egyeseknek fontos volt a vonulgatás.


Az egész vírushelyzetet eltúlzott hisztériának tartom, de ha már itt van és "félünk" tőle, akkor ne legyenek ekkora ellentmondások.

2021. okt. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség.
2021. okt. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7es mindig kell egy bünbak csoport vagy utolag hibas intezkedés . Ezt felhasznalva folytatják a jarvanyterrort . Sokáig erőltetik meg az injekciókat és tetűsködnek a kétkedők ellen . Aztán a tagadasból fokozatosan a beoltottak lesznek célpontok , msjd beismerik a vakcinak károkozásait és keblére ölel csókoltat minden túlelőt a hatalom . Akár látszat jobb akár műbal mert egy démon oldalai ezek ...
2021. okt. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%

A járvány nem érdekel, nagyon utálom, mikor mindenkit szidnak, hogy miért megy ide-oda járvány idején. Nem tudom, hogy ezek az emberek hány évig akarnak bezárva élni, de azt tudom javasolni nekik, hogy zárkózzanak be kedvükre, másokat meg hagyjanak békén.

A békemenet pedig egy fideszes marhaság, oda csak teljesen hülyék járnak.

2021. okt. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!