Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ateista vagyok??

Ateista vagyok??

Figyelt kérdés

Meg vagyok keresztelve sajnos (akaratom ellenére) de én sose hittem istenben nem is szándékozom viszont az egész családom és ismerőseim vallásosak leginkább keresztények..


az lenne a kérdésem hogy az ilyen ünnepek mint a karácsony, húsvét stb ezeket ateisták is tartják vagy csak a vallásosak??



2021. nov. 28. 18:42
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy hogy tudnám elkerülni az istennel kapcsolatos dolgokat? Csak mert nálunk cigányoknál ezt komojan veszik és csak én vagyok egyedül ateista az egész rokonságban 🙃
2021. nov. 28. 18:50
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ateista az aki nem hisz Istenben. A karácsonyt húsvétot mindenki tartja ahhoz nem kell vallásosak lenni
2021. nov. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Értem de például a karácsony az jézus születése én meg nem akarom azt ünnepelni amiben nem hiszek😂
2021. nov. 28. 18:56
 4/26 A kérdező kommentje:
Vagy lehet én vagyok a hülye
2021. nov. 28. 18:57
 5/26 anonim ***** válasza:
57%
3# jézus nem feltétlen nem létezett de valszeg egy csaló volt aki hülyítette a népet mert meglátta hogy hiszékenyek ezt ők tovább vitték ebből az európaiak átvettek dolgokat ebből lett a biblia és az évszázadok múlásával változtattak rajta millió dolgot és itt vagyunk a jelenbe ebből lett az egész kereszténység
2021. nov. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%

Én, mint ateista, leszarom, mit csinált épp jézus vagy bárki más azon a napon a mesekönyv szerint.

Munkaszüneti nap, tehát nem megyek dolgozni.

Ez nem jelenti azt hogy bármit megünnepelnék, hiszen nem megyek templomba, nem szektáskodok a többi hívővel, satöbbi.

Hogy ezt a családodnak hogyan adod be, azt nem tudom. De sok sikert hozzá...

2021. nov. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

A karácsony már inkább a szeretet ünnepe és nem Jézus születése. Nem Jézus miatt díszítenek fel egy fát az emberek. Sőt tojást sem miatta festenek rejtenek el/adnak húsvétkor.

#2 voltam

2021. nov. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2021. nov. 28. 19:35
 9/26 Alain Delon ***** válasza:
75%
Nem is létezik keresztény ünnep, szóval ez neked ne legyen gond. Az összes kereszténynek nevezett ünnep más kultúrából lopott ünnep. Ilyenek ezek a keresztények.
2021. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
67%
9# nagyon el kezdtem gondolkodni hogy a keresztények titkon románok (végül is azok földet meg történelmet lopnak)
2021. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!