Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ezek a tüzijátékos weboldalak...

Ezek a tüzijátékos weboldalak megbízhatóak?

Figyelt kérdés

ultrasshop.top


bombasshop.com


pyrofire.eu



2022. máj. 22. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bombasshop asszem ja, de nézd meg ekopyrot, az nekem mindig bejött
2022. máj. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ott sajna nincs olyan amit akarok. Esetleg tudsz hasonló erejű tüzijátékot mint a Cobra 8?
2022. máj. 23. 10:42
 3/7 A kérdező kommentje:

Találtam egy jó weboldalt ahol a vevők leírják az adott webshop-al való tapasztalataikat:


[link]

2022. máj. 23. 11:56
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Elvileg házhoz is szállítanak.

2022. máj. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ultrasshop.top és bombasshop.com ezek hamis oldalak senki ne vegyen semmit róluk! Az eredeti Ultrashop és Bombashop már rég megszünt! A pyrofire.eu viszont megbízható széles körben ismert cég. Kis keresés angolul és minden infót megtalálsz. A pyrofire.eu ról szoktak venni magyar funok komolyabb dolgokat.😉


Magyar nyelven mx5-kevin.blogspot.com vagy sufnipiro.wordpres.com on van vezetve egy rendszeresen frissített blog megbízható webshopokról. Régi ismert magyar név a hobbiban az oldal tulajdonosa.


inmart.cz on próbálkozhatsz még.


Ahogy az első írta az ekopiro.hu a leg ismertebb és tuti. Ha készíteni szeretnéd pyrogarage.pl a legjobb európai cég. A pyrogarageról én többször rendeltem vegyszert és segédeszközöket, róla kifejezettem jó véleménye van azoknak akiket komolyabban foglalkoztat a téma. Veszel tőlük 1kg NaNO3 mat, 1kg 400 mesh finom magnéziumot, egy 80 méteres 2mm vastag gyújtózsínórt és kénport. Kis petárdákhoz és Cobra 8 mérethez is határozottan megéri. Jobb mint a Cobra 8, olcsó, rengeteget lehet vele szórakozni. Laboreszköz boltban egy jó mozsár hozzá, papír és ragasztó a tubusokhoz és mehet a móka.😄


Ilyen lesz: https://www.youtube.com/results?search_query=nano3+mg


Magyar oldalakon csak ratyi gyerekes vackokat kapni. Cseh és lengyel harmadsorban szlovák oldalakról mint a pyrobox.sk érdemes rendelni sk, cz, eu végződéssel ahol írják hogy van szállítás EU-n belül mindenhova.

2022. jún. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi 5-ös válaszoló


Közben még találtam egy pyrozeus.com weboldalt, itt sokan jókat írnak az oldalról [link]


Nem tudom, te mennyire ismered ezt az oldalt.

2022. jún. 1. 12:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni milyen fizetési módok vannak mit írnak magukról minden ilyen oldalnál. Unboxing videókat a Youtubeon, felhasználói visszajelzéseket közösségekben. Hol van bejegyezve a cég stb. A pyrozeus.com még azerbajdzsánba is kínálja a rendelést ha a rendelésnél kiválasztod az országot ami vicc. Érzéked van kérdező kifogni azokat az oldalakat amikről nem szabad vásárolni. Bitcoin, Ethereum és más kriptovalutákkal való fizetést kínál, szóval nem! Ez vagy blackmarket vagy sokkal inkább scam, de biztos hogy nem egy hivatalos bejegyzett cég! Tőlük meg nem veszünk. Sok komoly pirománt ismerek de blackmarketre és ilyen kétes oldalakra senki nincs rászorulva. A Youtubeos és ismert közösségekben megvannak a bevált helyek akiktől ismert arcok is vesznek. Fontos hogy ki ajánlja, névtelen oldalon különböző kamu regisztrációval semeddig sem tart magukat jó színbe feltüntetni. Amit linkeltél ajánlást kérdező azok kamu kommentek! pyrofire.eu-n, vagy hivatalos cseh vagy más lengyel oldalon ha nagy rakéta kell vagy vetőcsöves érdeklődsz. A nagy webshopoknak van nevük, leírják részletesen hogy mint rendelhetsz. Illetve felszeleltek kellékekkel. Ha Cobra 8 jellegű termékre vágysz és eltökélt vagy házilag sokkal jobbat lehet. Rakétákhoz kell 10x10 gyalult léc amit 2 méteresben kapsz 160-170cm re kell vágnod. A vetőcsövest és a rakétát ha veszel szerelni kell, ezeket mind toldani kell gyújtózsinórral. Vetőcsövesekhez külön célra gyártott dugózott KPE csövet kell venni. Megfelelő szakboltban minden ilyen van. Raksit vetőcsövest, cobra 8 és ami tetszik petárda helyedben pyrofire.eu-n megvenném, ha van bungeszetek pyrogarageról amit írtam nem fogsz benne csalódni. 2kg flashez elég amiből 15db 100g-os Cobra 8 kijön belőle úgy hogy 0,5kg ból még sok kicsi más erős petárdát is készíthetsz olcsón.
2022. jún. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!