Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mindjárt itt van július 4, az...

Mindjárt itt van július 4, az amerikai magyarok hogyan ünnepelnek?

Figyelt kérdés

2022. jún. 27. 13:42
 1/10 anonim válasza:
87%
Sehogy. Max átmennék amerikai barátokhoz. De úgy mint az itteni külföldiek sem ünneplik március 15.-ét úgy a külföldi magyarok sem Július 4.-ét
2022. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Nem ünnepelnek sehogy sem.

Mert az nem magyar ünnep.

2022. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
2-es: ha valaki régóta ott él, legalább annyira "saját" ünnepnek tartja, mint a "hagyományos" magyar ünnepeket, söt sokkal inkább.
2022. jún. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja.
2022. jún. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Reggel egy nagy vidám zenes paradéval indul a nap, ahol a kisfiam is felvonul a sportklubjaval,tobb program van tobb helyszinen amibol lehet valasztani, ingyenes grillpartik, hotdog, hamburger sutes stb. Kulonfele zenes rendezvenyek, en ezt szeretem a legjobban, szeretem a nagy dszesz koncerteket a szabadban, engem leginkabb a szving vonz. Delben felhuzzak a nemzeti zaszlot a muzeumkertben, felolvassak a fuggetlensegi nyilatkozatot, majd szineszek kulonfele tortenelmi esemenyeket ideznek fel . Delutan folytatodnak a szorakoztato programok, este pedig hatalmas tuzijatek zarja a napot. Ez mindenhol ervenyes, en MA Williamstonban kovetem ay esemenzeket.
2022. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5

kb hasonlo, de nekem nincs kisfiam, csak nagy, es meg nincs unoka, csak augusztusra varjuk. Delelott ilyen-olyan programok, ilyen-olyan piknikezes, ilyen-olyan zenes-tancos rendezvenyek, este tuzijatek, Santa Monica-ba megyunk egesz napra.

Kicsit bearnyekoljak az unnepet a tuntetesek es a tul nagy meleg (San Bernardino, CA)

2022. jún. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak ilyenkor másokat megköszönteni ebböl az alkalomból?
2022. jún. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NTBS ***** válasza:
100%
Ha akarnak részt vesznek az ünnepségeken, vagy nem. Nem kötelező, csak lehetőség van rá, hogy részt vegyenek.
2022. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
#1 igaz ez nem Amerika de angliaban nemrég volt a queens jubelie és athivtak a kollégáim megunnepelni egy kis barbeqeval meg ilyenek. Mondtam minek unnepeljem az ő kiralynőjüket majd ha ők is megünneplik velem augusztus 20-at akkor megyek 😀 le is fixaltuk az időpontot 4 angol kollégámmal és a családjukkal augusztus 20 ünnepeltetek na látjátok így kell ezt csinálni Amerikában is 😀
2022. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Ja és akkor volt a 4-0 azért volt olyan nagy az arcom 😀
2022. jún. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!