Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Félek jó lesz -e a ruha és a...

Félek jó lesz -e a ruha és a hajviselet, amit választottam az esküvőmre, hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés

Hamarosan itt lesz a várva várt napunk, az esküvőnk.

Már 2 éve készülök rá és olyan fél éve foglaltam le a ruhám. Előtte nagyon sok ruhát megnéztem és boldog voltam, hogy végre találtam egyet, amire rögtön igent mondtam amint felvettem, annyira tetszett.

Most nem tudom mi van velem, de elbizonytalanodtam a ruhával kapcsolatban, ami olyan rossz érzés.

Most már azt érzem túl letisztult ez a ruha es inkább lehet jobb lett volna egy szatén szoknyás helyett egy tüllös ahol sok csipke van a ruhán.

A hajamban is elbizonytalanodtam. Ki lesz engedve, de lehet konty kellene.

Nem tudom mi van most velem.

Egy hét az esküvőig, de én nem tudok aludni.

Felvagyok hajnalokig.

Volt már így valaki????:((((

A ruhát már cserélni nem fogom, hisz most szűkítik. Màr meg volt a főpróba, ahol bevették méretre.



2022. júl. 3. 00:53
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

A ruhám, ha valakinek van kedve megnézni, googlebe annyit kell beírni, hogy:

Rhoda 2075

2022. júl. 3. 00:54
 2/27 anonim válasza:
100%
Szerintem szép ez a ruha, és passzolna hozzá a konty is és a kiengedett haj is, gondolom a frizurán még tudsz variálni
2022. júl. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon szép. Nem is mondanám túl egyszerűnek mert csipke is van benne. Ha rögtön igent mondtál rá mert annyira tetszett az azt jelenti hogy nem fogod megbánni. Talán a bőség zavara bizonytalanított el. De az nem azt jelenti hogy a többi jobb lenne.
2022. júl. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Hát igen rengeteg szép ruha van. Tetszett, hogy ez olyan különleges és letisztult a szaténnal.

De most kicsit ideges lettem amiatt, hogy lehetett volnq az alja habos babosabb, csipkésebb, tüllösebb.

Remélem nagyon fogok tetszeni a páromnak.:)

2022. júl. 3. 09:26
 5/27 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget ❤
2022. júl. 3. 09:26
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gyünyörű a ruha, ezen ne aggódj. Nem is túl egyszerű. Különleges és szép.
2022. júl. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%

Úr isten de szupi ez a ruha!!! Hallod, anyukám, ezt odateszed rendesen! Ehhez teljesen mindegy milyen a hajad, ha nem fésülködnél csak borzolva rá a hajlakk azt csókolom, az is csúcs lenne!!!

Kicsit ne azon az 1 napon járjon az agyad! Párod van, ne hanyagold el és ne menj át HP-ba 1 szaros nap miatt, ami amúgy ez alapján fullos lesz....

2022. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Szép a ruha. Menj el párszor q fodrászhoz próba frizurát készíttetni, majd meglatod, melyik tetszik jobban
2022. júl. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nagyon cukik vagytok köszi Lányok!😊😍🤗🤗
2022. júl. 3. 14:55
 10/27 anonim válasza:
100%
Nagyon szép ruha, nyugiiii biztos, hogy szép leszel benne. :) Sok boldogságot!
2022. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!