Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ez nem lenne túl feketés egy...

Ez nem lenne túl feketés egy szalagavatóra?

Figyelt kérdés
Vendégként mennék és elképzelésem egy fekete ruha lenne fekete bokacsizmával és egy fekete pamutkabáttal. Nincsen más színű ruhám amit oda fel tudnék venni. Nem lenne ez már túl fekete?
2022. nov. 28. 17:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Magassarkúba lenne más színű de télen már elég hideg van szóval marad a bokacsizma és abból is csak fekete van nekem.
2022. nov. 28. 17:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Kiegészítőkkel tudod kompenzálni a fekete összhatást
2022. nov. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg a ruhához egy más színű öv, mondjuk fehér, világos színű. Vagy sálból hasonló.
2022. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sokszor vagyok feketében alkalmi eseményeken. Piros körömlakkot használok ilyenkor és ékszereket/bizsut.
2022. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, a mai időkben, ilyen árak mellett senkit nem fog érdekelni, hogy elég menő-e a ruhád vagy hogy túl fekete-e.

A fekete egy elegáns szín, szinte mindenhová tökéletes.

Ezt nem azért írom, mert szeretem a fekete színt, én egyáltalán nem szeretem, de tény, hogy elegáns viselet, teljesen jó.

2022. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor az lesz a fekete szett:)
2022. dec. 5. 05:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!