Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Egy éve vagyok együtt barátnőm...

Egy éve vagyok együtt barátnőmmel, mit vegyek neki évfordulóra?

Figyelt kérdés
22/F
2011. nov. 18. 08:07
 1/8 anonim válasza:
Ha szereti az ezüstöt, akkor ezüst láncot. /az arany még túl korai lenne/
2011. nov. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Egy gyönyörű rózsacsokrot, és vidd el egy étterembe vacsorázni. :)
2011. nov. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindkettő nagyon jó ötlet!

Szerintem a lényeg - ami nálam is sokat számított - hogy legyen erről a napról valamilyen emléke, akár kézzel fogható, akár jó rá emlékezni.


24/L

2011. nov. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én színházjegyet kaptam anno, nagyon örültem neki. De, ha nem egy nagy színházba járó, akkor nem biztos, hogy jó ötlet. A virágnak biztos örülne, a vacsora is jól hangzik, viszont én ékszert nem vennék a helyedben, elvégre egy év, az nem olyan hosszú idő. Mit fogsz neki venni a 10 évesre, ha már most ékszert kap? :) Esetleg, ha van valami hobbija, vagy kedvenc könyve, azzal kapcsolatban valamit, esetleg meglepheted te is egy vacsorával, ha tudsz főzni. (Párom is csinált ilyet, volt vagy 6 fogás, mindenből egy pici, ki-be szaladgált a konyhából az elején, és minden fogáshoz elmondta, hogy micsoda, nagyon jó volt!) 24/L
2011. nov. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már nem azért ,de ez egy hülye paraszti felfogás hogy ékszert ne vegyél.Azért 1 év akkor is egy év és nem 2 hónap.Vegyél neki nyugodtan egy arany karláncot és vidd el vacsizni,vagy vacsi és virág,hidd el örülni fog neki.
2011. nov. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem bántási célzattal írtam, hogy ne vegyen ékszert, én nem tartom jó ötletnek, persze ha megteheti, tőlem nyugodtan, a lány is biztos örülne neki, de én akkor is azt mondom, hogy szerintem korai, és jövőre nehéz lesz túltenni rajta, vagy megközelíteni. Meg a fiatal nők hajlamos túlértékelni az ékszereket és az esküvőt tervezni már egy karkötő után is - legyen ezüst, vagy arany, teljesen mindegy. 24/L
2011. nov. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok!

Az ékszer témához csak tapasztalatot fűznék, befolyásolni nem szeretnélek!

Páromtól első - vele is töltött - szülinapomra, egy vastag ezüst láncot kaptam (ekkor több, mint fél éve voltunk együtt). Utána karácsonyra (ez az 1 évfordulónk után nem sokkal volt) egy sokköves ezüstgyűrűt kaptam. Rá fél évre, a másik szülinapomra egy ezüst köves fülbevalót kaptam.

Nagyon örültem ezeknek az ajándékoknak és azóta is örömmel hordom őket. Azóta voltak szerényebb karácsonyok és szerényebb szülinapok, de én minden ajándékát ugyanolyan szeretettel fogadom.

Az első ilyen ajándékkor 20 és 24 évesek voltunk, de tudtam, hogy komolyak a szándékai - ahogy nekem is. Azóta 4 év telt el.

Azt javaslom, ha komolyan gondolod vele, ahhoz méltóan válassz meglepetést a lánynak!

2011. nov. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szívecskés párnát a képeddel
2011. nov. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!