Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Lassú postai kézbesítés a...

Lassú postai kézbesítés a karácsony miatt? Valakinek hasonló gondja?

Figyelt kérdés
Londonból rendeltem 10-11 napja egy csomagot. A honlapon 7-10 napot tüntetnek fel, mint szállítási időt, de ezidáig (3-4 alkalommal) mindig a hatodik napon már megérkezett, most viszont semmi. Kicsit aggódom, mivel karácsonyi ajándékok vannak benne. A webbolt december 15-ig leadott rendelésekre garantálja a kézbesítést, így abban bőven benne vagyok. Tapasztalta mostanában még valaki, hogy lassabb lenne a postai kézbesítés? Ha a postán szeretnék érdeklődni (előfordult már, hogy nem kaptam értesítőt), akkor attól függetlenül, hogy külföldi csomag, tudok a számával (általában a rendelésigazoló szám) kerestetni? Előre is köszönöm!
2011. dec. 17. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ez sajnos normális dolog év vége felé. Nekem majdnem 2 hétig jött egy CD, ami máskor 2-3 munkanap alatt megérkezik.

A csomagodról akkor tudsz érdeklődni, ha van hozzá tracking number. De ezt nem tudom, igénybe vetted-e, a költsége 5 font a postaköltségen felül. Ha van ilyened, akkor a Royal Mail weboldalán tudod követni a csomag útját, és csak aláírás ellenében veheted át.

Annyit megpróbálhatsz, hogy a helyi postán megkérdezed, hogy nincs-e a nevedre valami kézbesítetlen dolog. A rendelést igazoló szám csak akkor érdekes, ha a tracking numbert érted alatta.

De még van egy egész munkahét, úgyhogy ne aggódj.

2011. dec. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdekes nekem eddig minden időben megjött. Annyi hogy 1 helyről telefonáltak vissza hogy 2 napot fog késni egyéb okok miatt. Ez ilyenkor teljesen normális, ilyenkor a webáruházakba is tömeges megrendelések vannak amiket ugye 2-3 ember dolgoz fel ami nem kicsi meló, és ugye a futárok vagy a postások meg nem győznek ide-oda ingázni a csomagokkal. Ha egy webáruház szintén egy külső cégtől rendeli meg a cuccot akkor ott is lehetnek késések.
2011. dec. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem Kinából jön csomag.

Nov 21-én rendeltem,és 8-12 munkanap a szállitás...

már 20 munkanapnál tartok...

érdeklődtem,már átért a határon...

még van 5 napja ideérni...

ünnepekre hivatkozva késik ennyit...nagyon remélem ideér

2011. dec. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
türelem...én szikszón(miskolc mellett)lakom és budapestről várok csomagot...az mennyi idő alatt érkezik meg???
2011. dec. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Huh, nem mondom, hogy megnyugodtam, de nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Reménykedem benne, hogy ideér! Megkérdeztem és sajnos nem tudom nyomon követni a csomagot, így csak a várakozás marad.


Utolsó hozzászólónak: Nekem Miskolcról általában 2-3 nap alatt ér ide levél/csomag, de jelen helyzetben ez akkor sajnos ennek többszöröse is lehet. :(

2011. dec. 18. 21:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Györben simán feladott csomag nekem 3 nap alatt ért ide (szerencs,szintén miskolc mellett)


kinából csomagot váró voltam

2011. dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Belföldről-belföldre, maximum 48 óra alatt oda kell hogy érjen!


sajnos a külföldről nem ismerem a szálítási időt.

2011. dec. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, a csomag ma végre megérkezett (épp időben)! :)


Remélem minden várakozó hasonló "szerencsével" jár és megkapja a csomagját még holnap!

2011. dec. 22. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!