Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Március 15. -én hordjátok a...

Március 15. -én hordjátok a kokárdát?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 20:56
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Igaz,hogy nem is megyek el itthonról sehova. Itthon elég nevetséges lenne hordani.
2012. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Remélem nem csak én vagyok egyedül, aki imádja a kokárdát hordani. Büszkeséggel tölt el, hogy tudom hogy engem még nem szennyezett el a média, és tudom hogy mennyi mindenre büszkének kell lennem a magyarságomat illetően. :)


A másik pedig hogy olvastam két éves kérdéseket ebben a témában, és voltak akik írták hogy abszolút nem büszkék hogy magyarok, nincs kire büszkélkedniük. Hát, szívesen megmutatnám neki azokat a pillanatokat, amikor a 2-300 évvel ezelőtti ősei épp egy csatában esnek el Magyarországért, vagy épp magyarságukért küzdenek valahol, nem használhatják nyelvüket. stb stb. A sok tudatlan meg a mai amerikai szennyen nő fel, és nem is tudja mennyi mindenre lehetne büszke... :/

18/F

2012. márc. 13. 21:02
 3/34 anonim ***** válasza:

Úton leszek aznap, de igen, lesz rajtam kokárda. Amúgy is ünnepibe öltöztetem ilyenkor a szívem, jó érzés hogy nemzeti ünnepünk lesz két nap múlva! :) Büszke vagyok rá hogy magyar vagyok! :)

Amúgy meg akik szégyenlik nézzék meg az amerikaiakat! Ők aztán valósággal büszkék és nem félnek kimutatni hogy igen, ők amerikai állampolgárok és meg is ünneplik a nemzeti ünnepüket!

2012. márc. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Én is ilyenkor szivesen hordom.

Bár idén nem töltöm itthon a márc. 15.ét így nem merem hordani. Mert olyan helyre megyünk ahol nem biztos, hogy jó szemmel nézik a magyarokat így nagyon nem is merek megszólalni ott majd magyarul.

2012. márc. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
21%
szerintem meg hülyeség 1 napra fel tenni. ha hordani akarja hordja egész évben... amúgy meg, jobban örülnék annak ha nem kokárdákat viselnének, hanem mondjuk több magyarzászló lobogna a házakon, utcákon.
2012. márc. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Igen! Ennyivel tartozunk elődeinknek.. Sajnos sokan a mostani helyzettel azonosítják az ünnepnapokat, viseleteket, pedig ilyenkor a múltba kell visszatekintenünk!
2012. márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
43%
Nem ismerlek kérdező de büszke vagyok rád amiért így gondolkozol!
2012. márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
31%

„szerintem meg hülyeség 1 napra fel tenni. ha hordani akarja hordja egész évben... amúgy meg, jobban örülnék annak ha nem kokárdákat viselnének, hanem mondjuk több magyarzászló lobogna a házakon, utcákon.


A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.”


Ráérő idődben tanulj meg helyesen írni, mert ebben nagyon sok hiba.

2012. márc. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
23%
Kíváncsi leszek, hány olasz kokárdát fogok majd látni az ünnepnapon. Szerintem 99%-ban lesz az olasz, ha nem 100%.
2012. márc. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!