Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Miért kell mindenféle felesleg...

Miért kell mindenféle felesleges ünnep miatt az üzleteknek zárva lennie? Se egy hipermarket, se egy üzlet, se semmi.

Figyelt kérdés
Elhiszem, hogy ez olyan húdenagy ünnep, de attól még ennek is egy normális hétfői munkanapnak kellene lennie.
2012. aug. 20. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Arra még nem gondoltál, hogy az üzleteket nem automaták üzemeltetik, és az ottani dolgozók is szeretnének néha otthon lenni a családjukkal? Manapság szerintem nem kell hú de nagy logisztikai készség ahhoz, hogy a háztartásodat időben ellásd megfelelő mennyiségű élelmiszerrel. Egyébként a vendéglátó egységek nyitva vannak, oda is tudtok menni kajálni.
2012. aug. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Az üzletekben sem robotok dolgoznak....,nekik is kell egy kis pihenő,már elnézést!Amíg Te ünnepelsz addig ők gürizzenek mi?Előre kéne talán gondolkodni és akkor nem hápognál,ha 1(!) napra bezár minden bolt,hipermarket.
2012. aug. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

No két roppant értelmes válasz. A kérdező azt mondja, feleslegesek az ünnepek, következésképpen az üzleteknek is nyitva kellene lennie. Sőt, ő maga is dolgozni szeretne ma, hiszen ha ez rendes hétfői munkanap, akkor neki is az.

Vagy tévedek, kedves kérdező? Te nem szeretnél ma dolgozni, csak shoppingolni?

2012. aug. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha kaptam volna nyári munkát, dolgoztam volna. Nekem ez csak több pénzbevétel lett volna :-(
2012. aug. 20. 13:34
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha pénzed sincs, minek akarsz pont ma vásárolni? Inkább örülj, hogy ma nem költesz! :)
2012. aug. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Úgy van kérdező! menj dolgozz ma is , és túlórázál!
2012. aug. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
24%

Most komolyan!!! Egy kérdésre nem az a válasz, h letámadjuk a kérdezőt!!


Kedves Kérdező!!

Ez egy olyan dolog, amit nem mi döntünk el, hogy hogy van. Ezt valaki kitalálta, és azóta így van, az ünnepeken senki nem dolgozik!


Azt javaslom törődj bele!

2012. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Süle Dominik válasza:
Pünkösd és a hazafi ünnepek(október 23 és március 15) meg az ilyen munkaünnepe és halottak napja feleslegesek. Most nagypéntek is ünnepnap lesz ami azért gáz mert van aki szombaton dolgozik tehát nem lesz éppen hosszuhétvégéje. Helyette december 24 és 31 lehetne ünnepnap. Vagy a mikulás napja.
2017. márc. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!