Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Halloweeenra szeretnék csináln...

Halloweeenra szeretnék csinálni zombis jelmezt és utána jártam, de csak angol videókat találtam, hegeket meg ilyeneket de nem tudom hogy miből csinálják. Valaki tud magyar leírást vagy tudná hogy miből van?

Figyelt kérdés

2012. okt. 27. 12:06
 1/4 anonim válasza:
Hegeket 1xű!!! Fogj 1 kést és...
2012. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Agyatlanok kíméljenek ...
2012. okt. 27. 21:33
 3/4 cuksimuksi válasza:

Szia!


Youtube-on nagyon sok ezzel kapcsolatos videó van. A sebeket lehet egyszerű sminkcuccokal megcsinálni. Szemceruza meg szemhéjpúder kell hozzá. Vagy sok videóban használnak egy speciális latex anyagot,amivel ki tudják alakítani a sebet,majd festékekkel megfestik. Lehet még használni a ragasztó,papírzsebkendő,festék kombót. Én csináltam otthon egy masszát és azt használtam. Szerintem elég jól néz ki és egyszerű is megcsinálni. Ha érdekel írj privit és elküldöm az oldalam nevét,mert itt nem rakhatom ki, mert reklámnak minősülne.

2012. okt. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, előző halloweenkor én is zombi voltam. Vannak ilyen maszkos boltok Pesten, ott lehet kapni műbőrt. Azzal kialakítasz sebet, alapozó, tempera, művér, vörös szájfény. Én ezekkel csináltam és kb mindenki frászt kapott tőlem :D
2012. okt. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!