Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ez miért van? Miért nincs az...

Ez miért van? Miért nincs az embereken kokárda?

Figyelt kérdés
Ma kimentem az utcára, és a látottak közül (kb. 100 ember) 8-on volt kokárda. Ezek az emberek ennyire leszarják az ünnepet, és azokat akik feláldozták magukat értük? Vagy ezt is a Kádár-rendszer tette? Mert ugye ha vki szereti a hazáját és vállalja is ezt (esetleg még eg kicsit revizionista is), akkor ugye már rögtön NÁCI. De most már az is náci, aki kokárdát visel egy nemzeti ünnepen?! Vagy csak nem fér be az USA imádás keretei közé?! Most má október 23-án is a ruszkikat fogjuk éltetni?!

2013. márc. 15. 15:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nekem volt kokárdám, de az utcán tuti nem láttad volna rajtam, mert a pulcsimon volt.
2013. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Jól van nyugi, és bocsi. Amúgy én csak meglepődtem, h manapság ez ennyire nem szokás.
2013. márc. 15. 22:40
 23/24 anonim ***** válasza:
na én le se szarom eszt az ünepet nem ke dolgozni aszt nekem enyit jelent!!!!!!!!!!!!
2013. márc. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

A legtöbb embernek csak egy nap,amikor nem kell dolgozni.


Engem sem nagyon érdekel a múlt.

Ahogy 100 év múlva sem fog érdekelni senkit,hogy 2017-ben hogyan éltek az emberek....

2017. márc. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!