Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » A barátnőm is és én is szeretj...

A barátnőm is és én is szeretjük Japánt és abban gondolkodunk hogy ha kiköltözünk akkor japán esküvőt akarunk. Na meg persze azért is mert nem vagyunk keresztények. Hogy ezt hogy lehetne megoldani? Hozzáértők válaszát várom elsősorban.

Figyelt kérdés
2013. aug. 24. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Először kezdjétek a kiköltözéssel.

Milyen jogon tudnátok kimenni és letelepedni?

Van keresett szakmátok, egyikőtök japán származású? Milyen nyelven beszéltek? Japánban nagyon nehéz letelepedési engedélyt kapni.

Japán (jellegű) esküvőt itt is lehet tartani, elég pénzért Japánban is, de jó drága lesz. Tulajdonképpen ott is pénzért bármit.

2013. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem vagytok keresztények, nem kell japán esküvőt tartanotok. Itthon bementek az anyakönyvvezetőhöz, megmondjátok, hogy "csókolom, kéne a papiros, hogy mink szeressük egymást", oszt' kész.

Kint baromi drága az esküvő, pláne akkor, ha a rokonokat is kiutaztatjátok (mert gondolom nem él kint az egész család).

Kiköltözni szintén baromi nehéz és drága mulatság, de erről pontosabbat nem tudok mondani, amíg nem ismerem a körülményeteket.

2013. aug. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Olyan igazi japános esküvője Japánban is csak a gazdagabb rétegnek van, szóval iszonyat drága lehet még ottani fizetéssel is.
2013. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, az ottani árak 2 szeresei az itteninek mindenben úgyhogy tudtam hogy nem lesz olcsó. :) Hasznos információkat kaptam.
2013. aug. 25. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!