Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Olyat szokás csinálni hogy ha...

Olyat szokás csinálni hogy ha épp nincs párod akkor az egyik fiúbarátoddal mész el egy lagziba, hogy legyen társaságod? 18/L

Figyelt kérdés
Két hónapja nincs párom és meghívást kaptam egy februári lagziba.Szokás olyat csinálni hogy ilyenkor egy haverjával megy el az ember?

2014. jan. 10. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor illik, ha őt is meghívják.
2014. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, azért csak úgy nem illik oda bárkit elvinni, ez nem egy házibuli. Ha van párod, akkor természetes, hogy 2 főre számolnak, de ha nincs, akkor úgy kalkulálnak. A párnak nem mindegy, többezer forint megy el egy főre.
2014. jan. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
Nyugodtan elviheted, hiszen senki nem várja el, hogy egyedül rosszul érezd magad egy esküvőn. Ő is ad pénzt nászajándékba, így semmibe nem kerül a házasodóknak, te viszont jól érzed majd magad.
2014. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én mondjuk megkérdezném, hogy melyik változathoz mit szólnának.
2014. jan. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is megkérdezném az ifjú párt, hogy mit szólnának hozzá.

Egyébként nem hiszem, hogy egy lagziba, ahol a család és a rokonság van, olyan nagyon rosszul érezné magát egy fiatal lány. Ha valaki társasági ember, akkor a családi, rokoni társaságban is jól tudja érezni magát.


Csak úgy, ne állítsd oda a haveroddal, mert az kellemetlen lehet. Előtte mindenképp egyeztess az ifjú párral.

2014. jan. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!