Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit csinál a szalagavtóján...

Bratilla kérdése:

Mit csinál a szalagavtóján az, akinek nincs táncpartnere?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nálunk az osztályban kevesebb a fiú, mint a lány, és engem nem kértek fel, mert nem igazán vagyok jóban a fiúkkal, vagyis ritkán beszélünk, mert én csendesebb vagyok. Majd azt fogom nézni, ahogy ők táncolnak, vagy hogy van ez?


2014. máj. 23. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 7 fiúra volt 22 lány, így aztán olyat táncot választottunk inkább, amit nem párban kell járni. Country-t táncoltunk, az körtánc, folyamatosan cserélődő párokkal, ahol mindegy, milyen nemű emberek kerülnek párba. Az öltözék szempontjából is ideális választás volt, mert nem kellett ruhát kölcsönözni, farmernadrágja és kockás inge/blúza mindenkinek akadt otthon, vagy tudott valakitől kölcsönkérni.
2014. máj. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Több lehetőséged van.


1) Ha nem keringőről van szó, a koreográfus feladata hogy megoldjaa problémát.

2) Ha keringőről van szó, akkor dönthetsz úgy hogy nem veszel részt rajta, és csak nézed. Nálunk lett volna elég osztálytárs párosításra, de szemernyi kedvem nem volt a keringőn részt venni, és kicsit se izgatott mit gondol erről bárki.

3) Feltételezve hogy téged viszont izgat a dolog, szerezhetsz az osztályon kívülről partnert. Valaki más az évfolyamról akinek még nincs párja, vagy elhívhatsz bárkit akivel szívesen táncolnál (azért persze ne legyen felnőtt, különösen ne apád!).

2014. máj. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző írta.


Ezt az ofőnek és a koreográfusnak kell megoldania, hogy senki ne érezze magát kellemetlenül.


A mi osztályunkban 6 fiú volt :)

2014. máj. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nálunk mindig több a lány, és a végzősök hagyományosan a 11. osztályból választanak táncpartnert :)Így senki se marad ki a jóból
2014. máj. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!