Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Őszintén, ha a párotoknak van...

Őszintén, ha a párotoknak van születésnapja, és a testvéretek gyermekének keresztelője melyiket választanátok? A párom a szülinapját édesanyja körében szeretné és velem. így az nem megoldható, hogy jön a keresztelőre és ott ünnepeljük. Ötlet?

Figyelt kérdés
Amikor mondtam neki, hogy akkor szombaton tartjuk a születésnapját, vasárnap meg elmegyek a keresztelőre kiakadt... :( Nem tudom hogy lenne helyes, hogy senki se haragudjon rám :(

2014. jún. 1. 21:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igazán megérthetné a párod hisz megünneplitek, nem marad el. a másik esemény is ugyan olyan fontos
2014. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Pedig neked van igazad. A keresztelőt valószínűleg nem tudják a kedvedért elnapolni, de a szülinapot csak hármasban tartanátok, ezért megoldható, hogy egy nappal hamarabb ünnepeljétek, semmit nem kell átszervezni.

A párod elég hisztisen és önzően áll hozzá ehhez.

Sajnos valakinek mindenképp rosszul fog esni. Én általában azon a véleményen vagyok, hogy ha muszáj választani, akkor a párunk az első, de most nem lett volna muszáj választani, csak egy pici tolerancia kellett volna a párod részéről.

Én elmennék a keresztelőre.

2014. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A keresztelőt választanám. Az én párom nem ilyen el.cseszett gondolkodású, hogy ilyesmin fennakadna. A szülinapot bármikor meg lehet tartani, a keresztelőt csak miseidőben, vasárnap. Miért vagy egy ilyen emberrel együtt?
2014. jún. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát tekintve, hogy születésnap minden évben van, keresztelő meg csak egyszer, az utóbbit egészen biztosan nem hagynám ki. Nem is hallottam még olyat, hogy értelmes felnőtt ember akkora faksznit csináljon a saját születésnapjából, hogy a párjától elvárná, hogy pusztán emiatt ne menjen el a saját unokahúga/öccse keresztelőjére.
2014. jún. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Jézus, hány éves, hogy ekkora jelentőségeet tulajdonít a azülinapjának? Mi van, ha netalántán munkanapra esik az a szülinap? Meg lehet azt ünnepelni a következő, vagy előző nap is.
2014. jún. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a keresztelő délelőtt van, délután akár még a szülinapot is meg lehetne tartani.
2014. jún. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A keresztelőre. Ahogy előttem is mondták, azt nem fogják a kedvemért más időpontra tenni, míg egy szülinapot ami ráadásul igen csak szűk körben lesz megtartva, azt bármikor lehet.


Azért ezt egy intő jelnek venném, hogy a párom ilyen hisztis.... Tiszta dedós, hogy ebből ekkora cirkuszt csinál.

2014. jún. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el a keresztelőre a pároddal és utána tartsátok a szülinapot, ez nem megoldható?
2014. jún. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Nincs jóba a párod a testvéreddel?
2014. jún. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Keresztelő, ez egyértelmű.


Ha a párodnak nem opció a szülinap ünneplésének áthelyezése, akkor ott súlyos gondok vannak.

Vagy a saját fejében (önző, hisztis, másra nem tekintettel levő), vagy pedig veled vagy a családoddal van problémája és ha nem lenne a szülinap, akkor mást találna ki, hogy kihagyd a keresztelőt.


Nos jól gondold meg Kérdező, hogy valóban ő neked az igazi, vagy sem... Ha a fejében van gond, az gond, és ha a családodra irigy vagy féltékeny, akkor az szintén. Ezeket nem fogja nagyon kinőni, és újra meg újra előjönnek majd hasonló helyzetek. És ha nem vagy elég alkalmazkodó papucs, akkor csak veszekedni fogtok vagy elválni...

2014. jún. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!