Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Nem lenne jobb ha tüzijáték...

Nem lenne jobb ha tüzijáték helyett ingyen osztanák az ország tortáját?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
de
2014. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De, meg a sort is, sot, aznap ingyen lehessen tankolni is. Nyilvan.
2014. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, én csak a tortára gondoltam. A tüzijáték árából úgy 200 000 szelet kijönne, de lehet, hogy több is. A tüzijáték meg már olyan unalmas. :)
2014. aug. 19. 20:51
 4/9 anonim ***** válasza:
És a többiek? Mert ugye tudod, hogy többen mennek ki mint 200 ezer?
2014. aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De nem mindenki szereti a tortát és nem mindenki állna sorba érte. Vagy ha akkora lenne rá az igény, akkor kisebb szeletek lennének. :)
2014. aug. 19. 21:49
 6/9 anonim válasza:
100%
Kisebb szeletek, még kisebb szeletek...Ország Morzsája? :D
2014. aug. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ország Morzsája :D Azt hittem ma este semmi se lesz képes mosolyt csalni az arcomra, de neked sikerült :)
2014. aug. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem
2014. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyébként tényleg elég drága a tűzijáték mert úgy hallottam hogy 220 millió volt ez az egész de gondolj bele ennél feleslegesebb dolgokra is tudnák költeni a tűzijáték árát és am azért jobb így mert ha minden embernek ilyenkor is konténerből árulnák biztos többet költenél tűzijátékra mint ország tortájára nem? Így meg nekünk tök mindegy mert ha akarsz kimész ha nem akarsz nem de érdemes megnézni mert ez a 220 milka a mi adóinkból lett összadobva az adó pedig akkor is ugyanennyi lenne ha nem lenne tűzijáték
2014. aug. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!