Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Kivel táncoltok/táncoltatok...

Kivel táncoltok/táncoltatok szalagavatón, ha nem az egyik osztálytársatokkal?

Figyelt kérdés

és miért nem osztálytárssal?


nemet is írjatok :)


2014. szept. 8. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. Én nem táncoltam, de ha táncoltam volna akkor sem osztálytárssal. Először is azért mert több lány volt mint fiú, másodszor is pedig mert mind gyökér volt. A párommal vagy egy régi barátommal táncoltam volna.
2014. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mi egy másik osztállyal voltunk összevonva páros tánc volt és olyan volt hogy 1 lányra jutott 3 fiú szóval 2 ismeretlen sáccal táncoltam 1 meg oszt.társ volt:)xd
2014. szept. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk több lány volt az osztályban mint fiú, volt aki alsóbb évfolyamról kért meg valakit, volt aki a máshova járó pasiját szervezte be.
2014. szept. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem táncoltam, de osztálytárssal kizárt lett volna. Hogy miért? Mert 29 lány volt és egy fiú...
2014. szept. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak apával táncoltam.

Osztályunkban több volt a lány, mint a fiú, és mivel amúgy is utálok táncolni, nem tepertem azért, hogy nekem jusson egy a pár emberből.

Tanártáncnál meg próbáltuk úgy összehozni, hogy minden tanár a kedvenckéjével táncolhasson.

L26

2014. szept. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én most vagyok végzős és barátommal fogok táncolni :)
2014. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nálunk 3 lányra jut egy fiú, úgyhogy az évfolyamról egy másik osztályból van

párom.

2014. szept. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!