Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Halloween bulit szervezek!...

Halloween bulit szervezek! Ötletek? Bővebben lent. (Négyen lennénk 13 éves lányok. )

Figyelt kérdés

Szóval meghívnék 3 lányt október 31-én, hogy egy kicsit feldobjuk az őszt valamivel. A 3-ból egyet ismerek 6-7 éve, a többieket csak sulikezdés óta ismerem. A buli 15:00-22:00-ig tartana. Kertesházban lakunk, így estére szalonnasütést és "bátorságpróbát" terveztem. Nem tudom, hogy délután mit csináljunk.

Dekoráció, program és étel-ital ötleteket várnék. (Az egyik lány lisztérzékeny, így írhattok olyat is, amit megehetne ő is.)

Előre is köszönöm a kultúrált és értelmes válaszokat :)



2014. okt. 10. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nézzétek meg a Karácsonyi Lidércnyomást vagy a Halott menyasszonyt, díszítsétek fel együtt a szobádat, fessetek "halloweeni" körmöket, faragjatok töklámpást.

Én semmi extrát nem tálalnék, lehet mondjuk paradicsomlé vagy málnaszörp, mint piros ("vér"), sütőtökös smoothie, de süthettek muffint is (nekem a tesóm lisztérzékeny, mi kukoricalisztből szoktunk sütni), és a tetejét lehet díszíteni pókháló alakú csokival vagy koponyával... ilyeneket szerintem simán beszerezhetsz a boltban.

2014. okt. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Öltözzetek be,faragjatok tök lámpást,készítsetek egymásnak halloweeni sminkeket:) neten nagyon jókat találsz :) ja,és filmet is nézhettek valami horrort :)
2014. okt. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!