Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Felkértek, hogy szalagavatón...

S.Kinga kérdése:

Felkértek, hogy szalagavatón furulyázzak, de fogalmam sincs, hogy mit, tudnátok segíteni? Lehetőleg kottával együtt.

Figyelt kérdés

2015. jan. 18. 15:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
Heló! Az a helyzet, hogy furulyán inkább gyerekdalokat lehet játszani. Más hangszeren nem tudsz játszani? Egy akusztikus gitárral például már nagyobb a választék!
2015. jan. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
47%
2015. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Furulyán csak gyerekdalokat??????????????

Kinga, kérj tanácsot az énektanárodtól (vagy zenetanárodtól), gyakorlatilag bármit elő lehet adni furulyán is.

2015. jan. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%
Mivel a furulyán egy oktávon belül csak egész hangok szólaltathatóak meg így nem hinném, hogy bármit el lehet játszani furulyán! Azért írtam gyerekdalokat, mert az a legjobb példa. Arra akartam kilyukadni, hogy furulyán nagyon egyszerű darabokat lehet játszani, és nem tudom hogy szalagavatóra milyen dallal tudna kiállni szerencsétlen egy szál furulyával! De ha annyira értesz hozzá és azt állítod, hogy furulyán bármit el lehet játszani, akkor segíts neki ne hárítsd a feladatot a zenetanárjára, mert ha itt kér segítséget, akkor valószínű hogy a zenetanárja se tud neki segíteni!
2015. jan. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
de, áthárítom, én ugyanis nem tudom, milyen furulyán járszik, milyen szinten. Nyilván a tanára jbban ismeri.
2015. jan. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Nem tudom mennyire vagy profi, de esetleg egy Damar-t ? Pl: https://www.youtube.com/watch?v=_hbUllAARpM
2015. jan. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Kotta : [link]
2015. jan. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,azért ne veszekedjetek miattam.. Tény hogy van amit lehet és olyan is amit nem lehet,most épp Al of me-t tanulom,de azzal nem àllhatok ki ilyen alkalommal.Most màr megbeszéltem tanàrommal is,de még egyszer köszönöm :)
2015. jan. 20. 18:51
 9/19 anonim válasza:
Nem veszekszünk. Akkor mit szeretnél ?? Gyorsat, lassút, hosszút, rövidet ? Bravúr-számot, vagy inkább egy romantikusabb témát ?
2015. jan. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Hímnemű vagyok, de az ilyen 10-es válaszolók bunkásága csak lejáratja a nememet.
2015. jan. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!