Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Egy már meglévő dalszöveg...

Egy már meglévő dalszöveg átírásában segítene nekem valaki?

Figyelt kérdés

A barátomnak kitaláltam kèt èvre,hogy egy dalszöveget átírok ès felveszem videóra alávágom a dalszöveget, a dallamot ès elèneklem. Tehát egy videó lenne neki, amit bármikor megnèzhet. :)

A már lètező dal is szerelmes csak kicsit átkellene fogalmazni, ès a saját törtènetünket szeretnèm bele tenni:) De maga a reflèn maradna.

Ha szívesen segítenèl ès megy a dalszöveg írás akkor írj kommentet ès priviben elküldöm a zenèt ès azt hogy mit gondoltam bele írni. :)

Remèlem tud valaki majd segíteni!:)))



2015. okt. 8. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Én szívesen segítek .

De : - korod ?

- nemed ?

- párod kora ?

Ezek fontosak lehetnek a szöveghez !

2015. okt. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Èn 17L, ő 17F, de nem sokára már 18-ak leszünk,de ez nem számít szerintem. Ja ès osztálytársam 11.-esek vagyunk most:)

Köszönöm a válaszodat!:) Akkor ha szívesen segítesz akkor holnap összefoglalom neked privibe mire is gondoltam, meg mindent.

2015. okt. 8. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!