Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Pesten hová érdemes bemenni...

Pesten hová érdemes bemenni Halloweenezni?

Figyelt kérdés

Fontossági sorrend :) :

1.: Nem elő- vagy utóhalloweenre gondolok, hanem a napján, 31-én.

2.: Az se baj, ha nem buli, csak valami beülős hely.

3.: Ha már táncolós hely, akkor ne azok a gagyik menjenek, mint ami hónapokon keresztül naponta százszor ömlik a rádióból.

4.: Ha egyáltalán létezik ilyen hely a Földön: ne a tinik legyenek többségben...:D (30-hoz közeledve nem a kotta részegen fülembe visító, aligruhás ribikékkel akarok heringpartizni:))


Végezetül ha bárkinek sikerül valami jó tippet adnia és ott lesz azon a bulin meg mi is ott leszünk, kap egy piát!;) (nem vicc; tavaly tönkretették a Halloweenem, idén jól akarom érezni magam, úgyhogy ez nem nagy ár érte)



2015. okt. 30. 23:40
 1/2 anonim válasza:
Van egy Instant nevű romkocska a belvárosban , én oda készülök, nagyon hangulatosnak tűnik és szerintem a zene is jó lesz :) csekkold online
2015. okt. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi hasonló igényekkel nem találtunk jó helyet, így úgy döntöttünk, hogy mi csinálunk jelmezes halloweenes partit.

Hatalmas nappalink van, piát bár van, de a vendégek is hoznak. Dekoráció már megvan. Van egy jó kis jukebox zenegépünk amiben régi nagy slágerek vannak (hát igen, mi az igazi jó zenéket szeretjük) .Remélem jó buli lesz...Szerintem ha jó bulit akarsz akkor jövőre szervezz egy házibulit..

2015. okt. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!