Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Tud segíteni valaki? Végső...

Tud segíteni valaki? Végső elkeseredésemben fordulok Önökhöz és kérem amennyiben tudnak segítsenek nekem.

Figyelt kérdés

Novemberben közölte munkáltatóm,hogy határozott idejű szerződésem nem hosszabbítja meg, így decemberben fizetés nélkül maradtam.

Párommal és 8 éves kislányommal albérletben lakunk, párom fizetése jelenleg az albérletre elég és a rezsi egy részére, de azon felül ebben a hónapban semmire nem marad pénzünk.

Közeleg a karácsony és bele sem merek gondolni,hogyan fognak telni az ünnepek,mert a kieső jövedelem hiányában, hiába van már megírt levél a Jézuskának.

Munkát szerencsére már találtam, és senki jószívűségét kihasználni nem szeretném.

Ha megfelel adományukat lehetőségeinkhez mérten visszafizetjük, sőt kérném,hogy csak úgy adjanak nekünk,ha vissza is fizethetjük.

Mi csak átmenetileg szorulunk segítségre, és szeretnénk, ha a nekünk adható jót, majd más is igénybe vehetné.

Mindössze 150.000 Ft-ra lenne szükségünk,hogy az első fizetésemig az új munkahelyemen megéljünk, és szerény karácsonyt biztosíthassunk kislányunknak.


Kérem ha segíteni tudnak nekünk jelezze felém, és hálás szívvel köszönjük!Privátban elérhetőséget küldök.


2015. dec. 23. 09:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Szíves figyelmedbe ajánlom a Magyar Máltai Szeretetszolgálat "Segítséget kérek!" menüjének igénybevételét.


A honlapon megtalálható - többek között - a Hitel-S program elnevezésű adósságkezelő szolgáltatás.


Ezenkívül írtam privit is.

2015. dec. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!