Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ki tud valami jó apa lánya...

Ki tud valami jó apa lánya napi programot? Én:10 éves Apa:36 éves Nagyon szeretjük a kalandokat és sokszor moziba is megyünk.

Figyelt kérdés

2016. máj. 13. 19:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
Menjetek túrázni:)
2016. máj. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azt is kellene tudni, hogy hol is laktok pontosan. Apa mennyi pénzt szán rá...


De valami kirándulás, egy vár megmászása stb...

2016. máj. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

- Állatkert, arborétum,

- egri vár, jósvafői cseppkőbarlang

- kirándulás a Mecsekben

- kerékpártúra a Balaton körül....


valóban függ attól, hogy az ország melyik részén éltek...

2016. máj. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ugorjatok le New York-ba, vasárnap estére haza is értek.
2016. máj. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Horgászás nem érdekel? Kicsit fiúsabb program, neki valószínűleg tetszene, de nagyon sok lányt is tudok aki szeret kijárni..pl hugim is mindíg jött velem meg öcsémmel. Főleg ha jó idő lesz napozni, olvasni is lehet a tóparton ha ráunnál az úszót figyelni, esetleg van ahol lehet sütni vagy főzni valamit..
2016. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ha még érdekel menjetek el jégkorizni vagy piknikezni, mozi, pláza ha beragadsz a liftbe az már egy kaland ( személyes tapasztalat ) , mecsek extrém, állatkert, cirkusz, Kaposváron itt a Malom - tó más néven város liget ott lehet hajózni, piknikezni, van játszótér és a fő utcán két finom fagyizó remélem segítettem
2016. máj. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Celtix válasza:

Huhu....Hat itt meg az a baj, hog yse penz, se ido mindent megvalositani... Kiccsaj 7.5 , en pedig 45. Par program :

- Allatkert

- Margitsziget (vegig seta Margithidtol Arpad-hidig, kozbe Japankert meg Vadaskert, kolostor-rom, stb)

- Gellerthegy, felmaszni a Citadellahoz

- Janos-hegy, libegovel fel, aztan maszas a kilatohoz

(Utobbi ket esetben a kiccsaj szepen lehagy engem, ket eve meg a feluton vallon kellett cipelnem, most meg surget, hoyg menjek mar vegre utana :)

- Kopaszi-gat bicajjal, aztan elheverni a fuben vagy ha jobb ido van, bemereszkedni a vizbe

- de akarcsak Feneketlen-tohoz bicajozni, kicsit edzeni a szabadteri cuccokon, kacsat etetni, nezelodni

- vegso esetben csak a Bikas-park, az is jo hely

- Vadaspart Budakeszin, a megkozelitese kellemes erdei uton



Ezek csak amik most eszembe jutnak, ha Budapesten vagy a kornyeken laksz, egyszeruen nincs olyan hetvege, hogy unatkozni lehetne.

2016. máj. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hasonló páros voltunk én és apum. Sokat túráztunk, jégkoriztunk, kajakoztunk. Eljártunk sokat uszodába, folyóra, vizeskedni. Volt egy kertünk, szerettünk családostul kerti munkát végezni benne. Én a túrázást, felfedezést szerettem mindig a legjobban. Nem kell hozzá se hegy, se semmi extra, a város szélére ha eljutsz tömegközelkedéssel, rögtön sok felfedeznivaló akad bárhol is laksz :) Én így szerettem meg nagyon a természetet.


Még ajánlom többféle városban űzhető sport kipróbálását, pl. falmászás, küzdősportok, tenisz, tollaslabda.


Ha kevésbé vagytok fizikailag aktívak, egy nagy társasjátékozás is jó program tud lenni. Mi nagyon szerettük a Srabble-t, Catan-t, könnyebb-nehezebb kártyajátékokat. Párszor elmentünk koncertre, színházba is, ez mind örök emlék marad :)

2016. jún. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Celtix válasza:

Juniusban meg Gyereksziget hetvegeken, en is teljesen jol elvagyok nemelyik programon, tenyleg ugy 3-14 eves kor kozott minden van, de a Csodak Palotajanal (tenyleg, az is jo hely meg a Tropicarium) vagy a cserkeszeknel, esetleg a Madartani intezetnel en is jol szorakozok.

Szoval tenyleg csak az ido a nagy hianycikk :)

2016. jún. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Végül a Pálvölgyi cseppkőbarlangba mentünk. Jó volt. Az összes válsz hasznos volt. Köszönöm mégegyszer. :)
2016. nov. 26. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!