Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit vegyek fel esküvőre?...

Mit vegyek fel esküvőre? Milyen ruhát és cipőt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok vékony, utálom a színes ruhákat, magassarkúban nem tudok járni, de szerintem aki dagi hülyén is néz ki benne, szóval fogalmam sincs, hogy mitévő legyek.

A fekete ugye slankít, de azt nem illik esküvőre felvenni.

Topánka/balerinacipő kilőve, mert nincs a méretemben soha. (Két szám között van a lábam pont)

Ha valakinek van valami ötlete kérem írja le! :)



2016. aug. 14. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Valami kisebb sarku cipo vagy egy csinos szandi? Valamilyen alkalmi cipod csak van :) egyebkent a kovereknek sem tilos hordaniuk, egy szep cipello rajtuk is az lesz, mig egy ribis 12 centi feletti nemcsak az o labukon gaz.

Ruhabol meg vehetsz pl.sotetkeket, sotetlilat stb-t.

2016. aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Akkor milyen cipőt hordasz? Más cipőben jó a méret csak balerinában nem? Ezt nem igazán értem.

Én valami lapos szandált húznék. Van olyanom, ami hasonló forma, mint egy balerina, de elől nyitott és az eleje pántos, szaténból van, szóval alkalmi is.

Bármilyen egyberészes ruha, ami jól áll. Lehet sötétebb szín, attól még, hogy nem fekete.

Vagy egy A-vonalú szoknya, magas derékkal, és ahhoz betűrve egy csinos felső.

Egyébként baromi sokan járnak esküvőre fekete ruhában. Múltkor voltam, én nem húztam feketét, pedig az a kedvenc színem, de nem mertem. Ehhez képest kb. a nők harmada feketében volt. Szóval szerintem ezt már nem veszik szigorúan. Csak azt, hogy fehérben ne menjen senki.

2016. aug. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Cipő lehetne még egy éktalpú szandál is. Abból is vannak szépek, amik azért tartanak is rendesen, és nem is óriási magasak, szóval kényelmesek is.
2016. aug. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tornacipőt és bakancsot hordok mindig, nincs más cipőm.

Én nevetségesnek érezném magamat magassarkúban. (Mondjuk topánkában is.) Amúgy tornacipőből nem gond, hogyha nagyobb rám fél számmal, de a topánkából akkor kiesik a lábam és mindig aggódnom kellene, hogy mikor hagyom el?

Szoknya betűrt felsővel egy dagadt nőn? Szerintem az is nevetségesen néz ki.

Bocsi hogy így leszólok mindent, de magamon próbálom elképzelni és szörnyű lenne.

Arra gondoltam, hogy fekete ruha valami nagyon színes kiegészítőkkel, ékszerek, színes harisnya, akár színes boleró.

Amúgy a szandált azért nem merném, mert októberben lesz ez az esküvő és ki tudja, hogy addigra milyen idő lesz?

Nem vagyok egyszerű eset.:D

2016. aug. 15. 07:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Tényleg nem vagy egyszerű :)

Egyébként nem szoknyát írtam, hanem magas derekú A-vonalú szoknyát. Ez nagyon fontos! Ha nem extrém kövér valaki, de van rajta felesleg, ez nagyon jól tud állni. A derék alatt eláll a szoknya, nem tapad a testre, így nem látszik a poci. Mert legtöbb nőnek pl. pont ott van feleslege, poci, csípő tájékon.

Topánka szerűt cipőt húznék, abból is van olyan, aminek van pántja is, így nem fogod elhagyni. A magassarkúval most nem kísérleteznék, ha eddig nem hordtál, meg attól még lehet valami csinos, hogy lapos, szóval nem is kell feltétlenül magassarkú.

Színes harisnya eléggé előnytelen lenne, és nem is illik elegánsabb alkalmakra. Vagy fekete, vagy testszínű.

2016. aug. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Annak idején amikor nősültem a feleségem teltkarcsú alkat volt. Ennek ellenére a klasszikus menyasszonyi ruhát választotta, amit a méretére varrtak neki. Cipőből pedig Budapesten vett egy néhány száz forintos törpe tűsarkút fém sarokkal, amit hosszasan sikerült csak kitaposni, még az esküvő előtt néhány nappal is kényelmetlen volt. Hiába vizezte be a kádban, amikor száradt újra kényelmetlen lett. Még a nővére is felvette néha, akinek egy kicsit nagyobb volt a lába.Aztán csak valahogy bejáródott és nagyon csinos menyasszony lett belőle. A menyasszonyi ruha a szekrénybe került, a cipőt pedig még sokáig hordta nyaranta, szinte csak harisnya nélkül.


45/F

2016. aug. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A magas derekú szoknya nevetségesen áll kb mindenkin... életem során 1 embert láttam, akinek jól állt volna, de neki is gyönyörű alakja volt, vékony derék, széles csípő, semmi felesleg rajta.

Mit számít extrém kövérnek?

Egyébként én arányosan vagyok dagadt, mindenem egyforma arányban nagy... ha lefogynék kb 20 kilót homokóra alkatom lenne(vagy dagi is lehet homokóra?), mivel most is van derekam, de nem szeretek nőies ruhákban járni, nincs valami sok önbizalmam.

Miért lenne előnytelen a színes harisnya? Amúgy ki nem állhatom a harisnyát, főleg buliba ahol iszik is az ember és jár pisilni.:D Borzasztó számomra.:D

Eléggé elbizonytalanodtam, lehet mégse megyek... :/ Ha nem pólóban meg nadrágban vagyok akkor kényelmetlenül érzem magam és azt érzem, hogy én vagyok a legdagadtabb és legundorítóbb mindenhol.


Én biztos nem mennék feleségül senkihez amíg ilyen dagadt vagyok. (Nem mintha olyan sokan el akarnának venni engem:D)

2016. aug. 15. 18:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, neked nem is az alakoddal van igazán gond, hanem a fejeddel. Hallgass másokra és ne legyél ilyen negatív.
2016. aug. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A fejemmel? Csúnya az arcom?:D

De tényleg dagadt vagyok.

Miért lenne gond a fejemmel?

2016. aug. 15. 18:37
 10/10 anonim válasza:
Azt hiszem hiába magyarázunk.
2016. aug. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!