Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Honnan érdemes nézni augusztus...

Honnan érdemes nézni augusztus 20-án, Budapesten a tűzijátékot?

Figyelt kérdés
A párommal mennék és budapesten szeretnénk megnézni. A gellért hegyre gondoltunk , de elvileg onnan is lőnek majd. Még soha nem néztem pesten ezért nem tudom hol erdemes. Tippek?

2016. aug. 14. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Mátyás-hegy keleti kőfejtője.
2016. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, ha elmúltál 25 éves, akkor viszont Észak-Budai Hőerőmű tornyát ajánlom figyelmedbe, mert a maga 203 méterével ez a legmagasabb épület Budapesten.
2016. aug. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
tv elől
2016. aug. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet normális válaszokat adni? Nem érdekel hogy hány kamasz nézi az okostelefonját, és leírtam hogy PESTEN nyilván KINTRŐL szeretnénk megnézni. A kérdésre válaszoljatok. A többi normális válaszolónak meg köszönöm:)
2016. aug. 15. 07:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pesti Duna part.

Nem kell ezt túlragozni, hogy magasból, meg innen-onnan.

A Duna partról tökéletesen fogtok látni mindent csak jóval korábban ki kell menni, hogy legyen helyetek.

2016. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Duna part
2016. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

Azért egy kicsit konkrétabban kellene megfogalmazni, hogy a Duna-parton hol is. Én egyszer ott néztem meg, még leülni is tudtam, de kapkodni kellett a fejem jobbra-balra, mert gyakorlatilag a tűzijátékot közepén voltam. Így nem volt olyan élvezetes.


De a kőfejtőt komolyan gondoltam: ha már a barátnődről van szó, romantikus, nem mennek oda sokat, csak egy kicsit kell mászni felfele, és tökéletes szögben látod az egész várost a tűzijáték mellett. Zseblámpát vigyél.

2016. aug. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!