Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Minek a tüzijáték augusztus...

Minek a tüzijáték augusztus 20-án?

Figyelt kérdés

Honnan ez az ötlet hogy tüzijáték legyen?

Miért nyomorognak az emberek a tömegben?

Semmi értelme...hülyeség



2016. aug. 20. 21:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Minek fényképeznek mobilal?

Jo isten ...

2016. aug. 20. 21:08
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem is pénzkidobás és környezetszennyezés
2016. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Valamikor a szoci időkben kezdődött. Arra már nem emlékszem, hogy Rákosi vagy Kádár idejében. A népnek kellett a cirkusz és kell még ma is.
2016. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
45%
miért ne? a tűzijátékosok is meg kell éljenek.évente egyszer a többi szar mellett elfér.kis csúti vasút,stadionok,olimpia ezek minek kellenek???
2016. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
62%
Jó nézni,ahogy fellövik a pénzünk
2016. aug. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
78%

A tüzijáték több ezer éves találmány. Általában nagyobb ünnepek során használják szórakoztatás céljából.

Van még kérdés?

2016. aug. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
88%

Igen, valamilyen szinten pénzkidobás, pocséklás, környezetszennyezés. Én inkább egy lehetőségnek mondanám, egy kikapcsolódásnak.

Elmenni családostól, gyerekkel, haverokkal, stb. Vannak programok és még sorolhatnám. A tüzijáték pedig az est fénypontja... bár vannak akiknek akkor kezdődik :D

Egyúttal minek fesztivál, koncert (akár több millió 1 híresebb embert elhívni), minek sok-sok minden. Nem kötelező oda sem és ide sem eljönni + nézni a tűzijátékot, ahogy szilveszterkor sem.

Én is voltam ma, igazából jól éreztem magam. Jó volt kicsit sétálgatni, stb (bár anélkül is lehet... de más)

Hozzáteszem a nagy tömeget én sem szeretem, így próbáltam távolabb lenni, nyugodtabb helyeken lenni, bár szinte elkerülhetetlen.

Elég ritkán van tűzijáték, nem olyan nagy környezetszennyezés. Erre az egész napra pedig tekints rá úgy, mint egy programra, ami lényegében bármilyen korosztálynak jó. Emlékszem, hogy gyerekként is mennyire élveztem :) Illetve virágkarnevál (bár ez inkább helyinek mondható - de tudtommal sokan mások is eljönnek megnézni)

Hogy ilyenkor miért van tűzijáték... fogalmam sincs, de maga a tűzijáték nem egy mai találmány. Én végignéztem, szép volt, nincs kifogásom ellene.

Hülyeségnek semmiképp nem mondanám, így nem jelenteném ki. Bár ha így látod a dolgokat... kicsit próbáld más szemszögből nézni :)

2016. aug. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

Minek olimpiai palyazat?

Minek felcsuti kisvasut?

Minek egy vagon uj stadion?

A tuzijatek legalabb egy regi szokas, ami -a sok mutyizas kozott- igazan elfer a koltsegvetesben. Egyebkent ennyi erovel tiltakozhatnal a Sziget meg a tobbi fesztival ellen is, pl.minek hivnak meg valakit egy rakas penzert masfel ora playbackelesre?

Amugy en is kint voltam a pestin es az also rakparton egyaltalan nem volt husdaralo jellegu a tomeg, siman lehetett maszkalni az emberek kozott. Szoval az se mindegy, honnan nezed (a Szabadsag hid pl. valoban tomve volt).

2016. aug. 21. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne?

Nem kell mindenhol nyomorogni. Nincs mindenhol tömeg. És persze nem is kötelező nézni.

Szerintem szép. De nem nézem minden évben, nem vagyok rákattanva, de nincs is vele bajom.

Egyébként nem a szoci időkben találták ki :D Kínából ered és több mint ezer éves.

2016. aug. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Tudod ez most olyan mint ha azt kérdeznéd, hogy minek van tázijáték új évkor vagy május 1-jén (szlovákiában)
2016. aug. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!