Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » SOS! Hogyan győzzem meg a tanárt?

SOS! Hogyan győzzem meg a tanárt?

Figyelt kérdés

Most vagyok végzős, komoly kapcsolatom van, a szalagavatómon szívesen táncolnék a barátommal. A sulinkban sokkal több a lány, így a végzős lányok alsóbb éveseket szoktak felkérni keringőzni. Ez ellen nincs is kifogásom, de nem nagyon ismerek onnan senkit, idegennel pedig nem is tudom... Páran vállalják, de a végén már ez is csak kényszerből megy. Külsőst a szabály szerint nem lehet bevinni.

Hogyan győzzem meg a tanáraimat, hogy táncolhassak a külsős barátommal a szabály ellenére? Volt valaki hasonló helyzetben?



2016. szept. 4. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
akkor nem táncolsz, az hátha megmásitja a véleményét
2016. szept. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Most mi bajod lesz, ha nem külsőssel táncolsz? HA erre tudsz válaszolni, az sokat segít.
2016. szept. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Írtam, nekem nem jelentene gondot. De az alsósok zöme csak kényszerből vállalja el, mert nem akar/mer nemet mondani, sokan később vissza is mondják. Nem akarok olyannal táncolni, aki csak szívességet tesz egy harmadik embernek, nem akarok senkinek sem könyörögni ezért. Mellesleg pedig ez a szalagavatóm, talán olyannal kéne táncolnom, akit ha nem is szeretek, de legalább minimálisan ismerek, nem pedig egy vadidegennel...
2016. szept. 4. 17:14
 4/5 anonim válasza:
15%
Kész.Nem táncolsz.
2016. szept. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szülők menjenek be az iskolavezetéshez, többen egyszerre kérjenek engedélyt a kérdező indokaira hivatkozva.


Vagy állítsanak össze olyan koreográfiát a tánchoz, ami kevesebb páros felállásból áll, több a körelem v. más, a páros elemeknél pedig több párváltással lehet operálni.


Mindkét esetre láttam példát. Nem tudom nálatok mi működne.

2016. szept. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!